Київ пакети з логотипом

18.09.2018

Київ пакети з логотипом Chernigov Package Фото 0

Зручно й ефективно

У Києві, Одесі, Харкові, Вінниці та в інших великих містах серед потужного інформаційного потоку різних видів зовнішньої реклами набирає обертів популярність рекламного друку на поліетиленових пакувальних матеріалах. Доступні в ціні кульки з логотипами компаній, брендів активно використовують для роздачі комплектів буклетів й брошур при проведенні різних акцій, презентацій, для фасування продуктів харчування, упаковки куплених товарів, подарунків і т.п. Таким чином, інформація на пакетах у вигляді логотипу компанії - це вигідний, зручний і ефективний вид зовнішньої реклами, що позитивно впливає на імідж фірми.

Ваші ідеї - наші можливості

Підібрати й створити макет майбутнього рекламного проекту у вигляді нанесеної інформації на пакет допоможе досвідчений художник ТМ "CherPack". Дизайнер розробить цікавий варіант логотипу з урахуванням Ваших побажань та вимог. Запропонований Вами готовий макет значно знизить вартість готового замовлення. При друкуванні зображення використовуються інноваційні технології: флексодрук і шовкографія. Завдяки таким типам нанесення зображення картинка отримується чітка, не деформується при використанні пакета.

Шовкографія робиться довше через нанесення щільного шару фарби, що дозволяє робити картинку яскравіше і контрастніше. Флексодрук, навпаки, займає менше часу, але зображення тьмяніше. Нанесене зображення грає важливу роль в зовнішньому вигляді пакету, виконуючи естетичну функцію. Пакети з лого акцентують увагу покупців на статусі підприємства, привертаючи увагу до його продукції.

Вашій увазі пропонуються наступні види поліетиленової продукції, на яку можуть бути нанесені зображення, логотипи, тексти:

  • "майка";
  • "банан" з ущільненими і не ущільненими вирубаними ручками;
  • пакети з різними видами ручок;
  • мішки;
  • вкладиші;
  • пакети для фасування.

Всі вироби виготовлені з сировини від постачальників з Європи, її якість підтверджена сертифікатами. Вся продукція - зносостійка, безпечна для здоров'я, екологічна, тому її можна використовувати для харчових продуктів й товарів для дітей.

Київ - пакети з логотипом

При купівлі супутніх інструментів для ведення торгівлі (в даному випадку - пакувальної тари), значиму роль грають витрати на її придбання. Природно вигідніше купувати оптом і в тому місті, де фактично ведеться бізнес, не переплачуючи за доставку. ТОВ "Компанія "Чернігів Пакедж" має регіональні представництва практично у кожному обласному центрі України. У філії фірми, розташованої в Києві, надають послуги друку на пакетах. Детальніше ознайомитися з послугами ТМ «Cherpack» можна на сайті cherpack.net. З питань співпраці, вартості, умов оплати і т.п.звертайтесь до консультанта в місті Київ за адресою електронної пошти - kiev@cherpack.com.ua або зателефонувавши за номером 0800 750 889.

Дизайн и типы печати на пакетах

Вариант разработки дизайна нашими сотрудниками удобен и исключает надобность в дополнительной допечатной подготовке, так как изначально оригинал-макеты создаются согласно нашим технологическим требованиям по печати.

Структура компании: