Пакети в Луцьку

 

Регіональний менеджер, Луцьк:

 

Марія Марченок

тел.: (0800) 750 889 (406) (безкоштовно по Україні)
e-mail: zapad@cherpack.net

Telegram

Viber

(доступно за умови встановленого додатку на пристрої)

Ненав'язливий ефективний метод реклами

Ми живемо в суспільстві, де головним й найціннішим продуктом є інформація. Хто володіє інформацією, має канали для доставки її до максимальної кількості представників цільової аудиторії - той контролює ситуацію і має успіх. Повною мірою ця теза стосується й ситуації на рекламному ринку. Двигуном ринкової економіки є конкуренція, недостатньо просто випускати якісні товари або надавати якісні послуги. Для успішної конкуренції необхідно, щоб про бізнес дізналося якомога більше споживачів.

Реклама оточує кожного з нас: телебачення, соціальні мережі, радіо, паперові оголошення в громадському транспорті, білборди на вулицях і так далі. Як правило, реклама досить настирлива і викликає роздратування. Тому, найчастіше, значні інвестиції в рекламну кампанію, вкладені підприємством, не виправдовуються. Існує ненав'язлива і ефективна рекламна методика, перевірена часом - це розміщення логотипу фірми на пакувальному матеріалі. Особливо це стосується поліетиленових пакетів.

Поліетиленовий пакет з логотипом: види, спосіб друку зображення

Існують різні види пакетів: модель-майка, модель-банан, зразки з ручками-петлями, тисячники й так далі. Кожен тип виробу має технологічні особливості виготовлення, застосовується поліетилен різної якості. Моделі мають своє призначення. Пакет-банан більше підходить для заходів презентаційного роду, модель-майка - більш містка й міцна, такий пакет зручніше використовувати для транспортування продуктів, в тисячниках зручно зберігати сипучі продукти.

Поширені два способи нанесення зображення на поверхню кульків. Перший полягає у використанні еластичного пластикового кліше (флексодрук), другий - у використанні моноволокон полотнища (шовкографія). Флексодрук - більш бюджетний спосіб, однак він виправданий при значних тиражах продукту. Шовкографія дорожче, але якість зображення виходить вище.

"Чернігів Пекедж": заслужене лідерство на ринку України

Впровадження передових технологій, наявність власного виробничого циклу, багатоступінчастий контроль якості й кваліфікований персонал - перелік факторів, який вивів компанію "Чернігів Пекедж" на лідируючі позиції профільного ринку нашої країни.

Для виробництва поліетилену нами закуповується якісна сировина в Європі та ОАЕ. При друку застосовуються фарби високого класу Master Bitch Systems й спеціальні турецькі барвники TM Budin. Наші виробничі потужності в Чернігові оснащені обладнанням нового покоління, що дозволяє виробляти пакети високої якості.

Порядок оформлення замовлення у місті Луцьк

Якщо Ви ведете бізнес в Луцьку й вирішили співпрацювати з "Чернігів Пекедж", то для початку доцільно на сайті www.cherpack.net завантажити файл з нашою комерційною пропозицією. Ця інформація допоможе дізнатися про наші послуги, принципи та ціни. Далі слід зателефонувати за номером 0800750889003 компетентному регіональному менеджеру, з яким обговорити подробиці співпраці.

Мінімальний тираж, з яким ми працюємо, становить 200 примірників. Доставка замовлення до Луцька здійснюється однією з національних поштових служб. Якщо загальна вага пакетів перевищує 500 кілограм, то доставка оплачується нами.

ЛУЦЬК — НАНЕСЕННЯ ЛОГОТИПА НА ПАКЕТИ, ПАКЕТИ З ЛОГОТИПОМ с возможностью оформить заказ на сайте от производителя по реальной цене пакеты под заказ с красивым дизайном. Производитель Чернигов Пекедж дарит возможность осуществить заказ разных услуг по изготовлению пакетов активированных для шелкографии высочайшего качества с доставкой по Украине и покупателям в регионах: Ивано-Франковск, Тернополь, Ужгород. Если у Вас остались вопросы по изделию звоните продавцу по бесплатному номеру телефона 0 800 750 889 прямо сейчас и получите скидку 5%
Дизайн и типы печати на пакетах

Вариант разработки дизайна нашими сотрудниками удобен и исключает надобность в дополнительной допечатной подготовке, так как изначально оригинал-макеты создаются согласно нашим технологическим требованиям по печати.

Структура компании: