ТЕРНОПІЛЬ — ЯКІСНИЙ ДРУК НА ПАКЕТАХ, ПАКЕТИ З ЛОГОТИПОМ ДЕШЕВО

 

Регіональний менеджер, Тернопіль:

 

Наталія Хавило

tel: (0800) 750 889 (406) (безкоштовно по Україні) 

e-mail: zapad@cherpack.net

Telegram    Viber

(доступно за умови встановленого додатку на пристрої)

Пакети з логотипом - для чого вони потрібні?

Пакети з логотипом - ефективна мобільна реклама. Для організацій, які прагнуть підтримувати власний імідж , друк на пакеті на сьогоднішній день скоріше не розкіш , а необхідність. Клієнт йде від Вас не тільки задоволений вдалою покупкою , а й отримує її в якісній фірмовій упаковці . Подальша доля пакета з Вашим логотипом безпосередньо залежить від того , наскільки якісні матеріали використовувалися при його виробництві.

Які матеріали використовуються при виробництві пакетів ?

У цьому питанні ми , як один з провідних виробників України категоричні: ТОВ " КОМПАНІЯ " Чернігів Пекедж "виробляє поліетиленові пакети тільки з первинної сировини виробництва Саудівської Аравії , Угорщини та ін. Імпортна сировина і сучасний парк обладнання дозволяє досягти результату , який гідний наших замовників і їх клієнтів.

Чим відрізняється пакет банан від пакета майки ?

Пакет банан має принципову відмінність від пакета майки. Ця різниця полягає в конструкції пакета , більш докладно про форму та вартості пакета майка Ви можете дізнатися з розділу  пакети з логотипом типу "майка" . Якщо ж Вас цікавить пакет банан , то рекомендуємо перейти в розділ: пакети з логотипом типу "банан"

Які методи використовуються при друку на пакетах ?

Ми раді надати своїм клієнтам право вибору , використовуючи два основні методи друку на пакетах: "шовкодрук" і флексодрук . Якщо у Вас великі обсяги продажів або Ви плануєте масову роздачу продукції на який-небудь акції або ж Ви просто хочете запастися пакетами про запас, то ми рекомендуємо Вам пакети з флексодруком великим тиражем (від 5000 шт.) . Флексодрук - повністю автоматизований процес нанесення логотипу на поліетилен , фарба на нього лягає більш тонким шаром , виробництво пакетів в цілому здійснюється досить швидко. Сукупність цих факторів робить флексодрук економічно найбільш вигідним на тиражах від 5000 шт. Якщо ж у Вас немає потреби замовляти друк на пакетах таким тиражем , то ми пропонуємо Вам пакети з шовкографією . Даний метод нанесення дає можливість друку логотипу на пакеті від 100 шт. Такий поліетиленовий пакет виглядає більш яскраво і презентабельно за рахунок нанесення логотипу більш товстим шаром фарби.

Як замовити друк логотипу на пакеті у Тернополі?

Замовити друк на пакеті у Тернополі дуже просто - зв'яжіться з Вашим регіональним менеджером за координатами, вказаними в розділі контакти . Наш фахівець зробить для Вас індивідуальний розрахунок по Вашому запиту і простежить за якісним і своєчасним виконанням Вашого замовлення.

Хто займеться дизайном для майбутньої друку на пакеті ?

Візуалізацію перед друком логотипу на пакет зробить для Вас наш дизайнер. Якщо у Вас є логотип у форматі *. Ai , * . Eps , * cdr , то ця процедура абсолютно безкоштовна.

Яка ціна на пакети з моїм логотипом ?

Вартість друку на пакетах на стандартні позиції Ви можете уточнити в розділі комерційна пропозиція . Якщо Вас цікавить нестандартний розмір пакету або друк більш , ніж в 1 колір , зв'яжіться з менеджером м. Тернопіль і він оперативно зробить розрахунок по Вашому запиту .

Як здійснюється доставка у Тернопіль ?

Доставка пакетів з логотипом у Тернопіль здійснюється будь-якій зручній для Вас транспортною службою . Перед оформленням замовлення Ви можете запросити орієнтовну вартість доставки у Вашого менеджера виходячи з передбачуваної ваги тиражу , але зазвичай вона не перевищує 25-30 грн/1000 пакетів. При об'ємному замовленні від 500 кг ми надаємо своїм клієнтам БЕЗКОШТОВНУ адресну доставку .

Ви легко знайдете нас за наступними запитами:  пакети з логотипом, друк на пакеті, виробництво, поліетиленові пакети, пакет банан, пакет майка, друк на пакетах, шовкодрук, флексодрук, пакети з флексодруком, виробництво пакетів, нанесенні логотипу на поліетилен, пакети з шовкодруком, у Тернополі, замовити друк логотипа на пакеті, пакети з логотипом, Тернопіль.

 

Дизайн и типы печати на пакетах

Вариант разработки дизайна нашими сотрудниками удобен и исключает надобность в дополнительной допечатной подготовке, так как изначально оригинал-макеты создаются согласно нашим технологическим требованиям по печати.

Структура компании: