Пакети в Тернополі

Регіональний менеджер, Тернопіль:

 

Марія Марченок

тел.: (0800) 750 889 (406) (безкоштовно по Україні)
e-mail: zapad@cherpack.net

Telegram

Viber

(доступно за умови встановленого додатку на пристрої)

Якісне виготовлення поліетиленових пакетів з друком логотипу

ТОВ "Компанія "Чернігів Пекедж" спеціалізується на виготовленні високоякісної поліетиленової упаковки для різних сфер застосування - в промисловості, торгівлі, побуту, комерційної та рекламної діяльності. Наша компанія є лідером в сегменті гнучкої упаковки завдяки використанню якісних матеріалів в виробництві, контролю якості на всіх етапах процесу, а також високій кваліфікаціі фахівців нашого підприємства.

В сучасному парку нашої виробничої техніки - обладнання для екструзії поліетиленового рукава, коронатор, планетарна та стекова машини флексодруку, ручний шовкотрафарет, а також унікальне автоматичне обладнання для друку шовкотрафаретом на рулонному матеріалі.

Повний цикл виробництва включає розробку електронного оригінал-макету зображення для нанесення на пакет, виготовлення "рукава" заданої щільності та кольору, нанесення зображеняя, висікання ручок. На етапі "витягування" полотна в екструдері використовуються первинні гранули ОАЕ та Угорщини, сертифіковані за стандартами якості та безпеки. Це дозволяє виробляти поліетилен вищого гатунку з високими показниками екологічності. Для нанесення зображення на вироби застосовуються високопигментовані фарби. Міцне закріплення та надійне утримання фарби на поліетилені досягається за рахунок обробки рукава коронатором.

Які пакети з логотипом можна замовити у Тернополі

В залежності від потреб організації-замовника ми виконуємо друк малими та великими тиражами. Якщо планується рекламна акція, або фірма має невеликий рекламний бюджет - є сенс надрукувати пакети методом шовкографії тиражем від 200 одиниць. Накладання фарби методом шовкографії зробить готовий пакет презентабельним і ефектним за рахунок більшої щільності фарби. Якщо плануються великі обсяги продажу товару - ми радимо друк флексографічним методом. Фарба накладається тоньшим шаром, але ціна відбитку значно менша на великому тиражі за рахунок швидкості процесу. В ТОВ "Компанія "Чернігів Пекедж" Ви можете замовити практичні пакети "майка", презентабельні "банани" та пакети з ручками "петля", "тисячники", мішки для різних сфер діяльності, біопакети. На сторінках пропозицій можно детальніше ознайомитися з інформацією та прайсом на стандартні пакети, а також замовити друк продукції по індивідуальним побажанням за нестандартними розмірами з нанесенням логотипу та стилістики Вашої компанії.

Як розмістити замовлення на виготовлення пакетів з логотипом у м. Тернопіль

Ми виготовляємо продукцію для компаній зі всієї України з оперативною доставкою. У кожному регіоні працює представник ТОВ "Компанія "Чернігів Пекедж". В розділі "Контакти" вказані контактні дані менеджерів. Зв'яжіться з менеджером Західної України, який обслуговує м. Тернопіль. Вам буде надана компетента консультація, а також запропоновано оптимальний спосіб виготовлення пакетів з логотипами по критеріям ціни, методу друку, а також порекомендовані вигідні пропозіції по тиражу. Менеджер зробить попередній прорахунок замовлення, зорієнтує по строкам виготовлення та вартості доставки. Після внесення предоплати Ваше замовлення надходить в роботу і повністю контролюється на всіх етапах процесу нашими спеціалістами. Всі поточні організаційні та технічні питання вирішуються безпосередньо через Вашого регіонального менеджера в м. Тернополі. Він же відповідає за якісне і своєчасне виконання замовлення.

Доставка готової продукції на склад замовника в м. Тернопіль буде організована через перевізників "Нова пошта" та "Делівері". Вартість і строки доставки обговорюються заздалегідь з Вашим регіональним менеджером. Ціна залежить від вагових характеристик и зазвичай в межах 25-30 грн.за тисячу пакетів. Якщо ж вага готової продукції замовника досягає 500 кг - доставка буде безкоштовною.

ТЕРНОПІЛЬ — ЯКІСНИЙ ДРУК НА ПАКЕТАХ, ПАКЕТИ З ЛОГОТИПОМ ДЕШЕВО рекомендуется приобрести на сайте от производителя Чернигов Пекедж по доступной цене пакеты на заказ с красивым дизайном. Производитель Chernigov Package предоставляет уникальную возможность оформить заказ различных услуг по производству пакетов активированных для шелкографии высокого качества с доставкой по Украине и проживающим в городах: Мариуполь, Днепродзержинск, Мелитополь. Если у Вас остались вопросы по товару звоните консультанту по нашему бесплатному номеру 0 800 750 889 не раздумывая и получите скидку 5%
Дизайн и типы печати на пакетах

Вариант разработки дизайна нашими сотрудниками удобен и исключает надобность в дополнительной допечатной подготовке, так как изначально оригинал-макеты создаются согласно нашим технологическим требованиям по печати.

Структура компании: