УЖГОРОД — ДРУК НА ПАКЕТАХ, ПАКЕТИ З ЛОГОТИПОМ НА ЗАМОВЛЕННЯ

Регіональний менеджер, Ужгород:

 

Наталія Хавило

tel: (0800) 750 889 (406) (безкоштовно по Україні) 

e-mail: zapad@cherpack.net

Telegram    Viber

(доступно за умови встановленого додатку на пристрої)

Друк на пакетах в Ужгороді. Ціна ?

Для того , щоб дізнатися яка ціна на пакети з логотипом в Ужгороді Вам необхідно завантажити нашу цінову пропозицію . Якщо Вас цікавить розмір пакета , якого немає в прайсі Ви завжди зможете зв'язатися з регіональним менеджером м. Ужгород ( див. контакти вище). Ми рекомендує скористатися формою зворотного зв'язку на нашому сайті.

Чи ефективна реклама на пакетах ?

У даному питанні ми категоричні - пакети з логотипом є найбільш ефективним , ненав'язливим і, що важливо , корисним і практичним для клієнта рекламним носієм . Забудьте про роздачу листівок і флаєрів , адже як мінімум 50 % з них клієнти викидають навіть не ознайомившись з текстовою інформацією , так як в більшості випадків клієнт прагне позбавиться від марного шматка паперу в руці . У свою чергу пакети з логотипом в переважній більшості випадків не тільки " пересуваються по місту" разом з клієнтом від точки продажу до будинку , але і використовуються ним неодноразово . Відповідно ефективність Вашої рекламної компанії безпосередньо залежить від того , наскільки якісно виготовлений пакет з логотипом і наскільки яскравою і такою, що запам'ятовується є реклама на пакеті .

Яка сировина використовується для виробництва поліетиленових пакетів на підприємстві ТОВ " КОМПАНІЯ " Чернігів Пекедж " ?

Для забезпечення найкращої якості і безпеки споживача в своїй роботі ми використовуємо тільки 100% первинно перероблену сировину виробництва ОАЕ , Угорщині ( з найменуваннями та сертифікатами Ви можете ознайомитись в розділі документація ). Імпортна гранула дозволяє нам виробляти поліетиленові пакети з логотипом , що мають відмінні фізичні , бар'єрні і естетичні властивості. Друк на пакеті здійснюється тільки високопігментірованнимі фарбами виробництва Туреччини.

Яким чином здійснюється нанесення логотипу на пакет ? Шовкографія і флексодрук на пакеті - в чому відмінність ?

Для того , щоб зрозуміти різницю між шовкографією на пакеті і флексодруком на пакеті ми завжди рекомендуємо запросити у регіонального менеджера комплект зразків , наочно стає видно , що пакет з флексодруком має менш щільний шар нанесення логотипу , ніж пакет з шовкографією . Це прямо пов'язано з різницею в технології друку на пакеті цими двома методами. Не вдаючись у деталі можна резюмувати : фарба, яка використовується для флексодруку за технологією використовується більш рідка , ніж для друку методом шовкографії , що робить шар її нанесення менш щільним. Для більш детального ознайомлення з даними типами друку рекомендуємо відвідати наступні розділи сайту:

Який тип пакету більш практичний - пакет банан або пакет майка ?

Для того , щоб визначиться з тим , який тип пакету підходить саме Вам , ми пропонуємо відвідати наступні розділи нашого сайту:

Наше підприємство здійснює як друк на пакеті банан так і друк на пакеті майка. Мінімальні тиражі від 100 шт. На сьогоднішній день , більш практичним , безумовно , є пакет майка , проте в презентаційних цілях ми рекомендуємо Вам замовити пакет банан. Зробити вибір на користь типу пакетів , найбільш відповідного саме Вашому підприємству допоможуть фахівці нашого відділу продажів.

Як замовити пакети з логотипом в Ужгороді?

Для замовлення друку на пакетах в Ужгороді Вам необхідно перш за все зв'язатися з нашим менеджером. Після отримання розрахунку за Вашим замовленням , узгодження оригінал- макету та внесення передоплати Ваше замовлення надійде в роботу на наші виробничі цехи . Стандартні терміни виготовлення для малих тиражів 1-2 тижні , для флексодруку 10 робочих днів , проте в індивідуальному порядку ці терміни можуть переглядатися.

Як здійснюється доставка продукції в Ужгород ?

Доставку нашої продукції в Ужгород ми здійснюємо транспортними компаніями " Делівері" , "Нова пошта " , а також здійснюємо адресну доставку на Ваш склад від 500 кг за рахунок нашої Компанії.Зазвичай нас шукають за запитами: пакети, поліетиленові пакети, ціна, в Ужгороді, Ужгород, виробництво поліетиленових пакетів, реклама на пакетах, пакети з логотипом, друк на пакеті, друк на пакетах, нанесення логотипу на пакет, шовкографія на пакеті, флексодрук на пакеті, шовкографія на пакеті, пакет з флексодруком, друк на пакеті банан, друк на пакеті майка, пакет майка, пакет банан.

Дизайн и типы печати на пакетах

Вариант разработки дизайна нашими сотрудниками удобен и исключает надобность в дополнительной допечатной подготовке, так как изначально оригинал-макеты создаются согласно нашим технологическим требованиям по печати.

Структура компании: