Друк пакетів в Ужгороді

Регіональний менеджер, Ужгород:

 

Марія Марченок

тел.: (0800) 750 889 (406) (безкоштовно по Україні)
e-mail: zapad@cherpack.net

Telegram

Viber

(доступно за умови встановленого додатку на пристрої)

Реклама, яка у всіх перед очима

Зробивши покупку у магазині і склавши її у фірмовий пакет з логотипом компанії, ми стаємо мимовільними розповсюджувачами реклами. Чим міцніше пакети, тим довше ми ними користуємося і тим більше людей бачать цю рекламу.

Друк логотипу компанії на поліетиленовому пакеті - це найдієвіший спосіб візуальної, мобільної реклами. До такого висновку давно дійшли маркетологи і він багаторазово підтверджений практично. Але, щоб реклама на пакеті була дієвою і запам'яталася, вона повинна бути виконана професійно на виробі високої якості.

Виробниче підприємство "Чернігів Пекедж" більше десяти років надає послуги виготовлення поліетиленових пакетів на замовлення з доставкою у будь-який куточок України.

Ми пропонуємо для Вас виготовлення всіх видів пакувальних пакетів

Виробничі цехи нашого підприємства територіально розташовані у місті Чернігів. Вони оснащені сучасним високотехнологічним обладнанням, що дозволяє виконувати замовлення (тираж від 200 штук) за мінімальні терміни з високою якістю друку. Ми є єдиними в Україні володарями автоматизованого шелкографічного обладнання.

На підприємстві випускаються пакети методами низького і високого тиску, друк малюнка - флексопечать, шовкографія, форма - банан, майка. Плівка виготовляється з сертифікованої сировини. Вибір друку залежить від тиражу, форми пакета, способу виробництва плівки.

На підприємстві працюють талановиті дизайнери, які готові запропонувати макет логотипу або впровадити Вашу пропозицію.

Замовити пакети зручно з доставкою в місті Ужгороді

Регіональні представництва ТМ CHERPACK відкриті у багатьох великих містах України. Для жителів західних областей нашої країни зручно звертатися із замовленнями до відділу продажів регіонального представництва міста Ужгород. Тут Ви можете ознайомитися зі зразками нашої продукції і отримати консультацію, як оформити замовлення та скільки це буде коштувати.

Готова продукція доставляється на склад Ужгороду у стислі терміни "Новою поштою", "Делівері", вартість доставки по тарифам компанії перевізника. При замовленні продукції понад 500 кг - доставка до складу Ужгорода безкоштовна.

Більш детальну інформацію Ви знайдете на сайті cherpack.net.

УЖГОРОД — ДРУК НА ПАКЕТАХ, ПАКЕТИ З ЛОГОТИПОМ НА ЗАМОВЛЕННЯ рекомендуем заказать на сайте от бренда Чернигов Пекедж по хорошей цене продукцию под оптовый заказ с крутым дизайном. Производитель Chernigov Package предоставляет возможность выполнить заказ разнообразных услуг по изготовлению пакетов активированных для шелкографии оригинального качества с доставкой по Украине и клиентам в города: Николаев, Ровно, Тернополь. Если у Вас остались вопросы по товару звоните консультанту по нашему бесплатному номеру 0 800 750 889 прямо сейчас и получите скидку 5%
Дизайн и типы печати на пакетах

Вариант разработки дизайна нашими сотрудниками удобен и исключает надобность в дополнительной допечатной подготовке, так как изначально оригинал-макеты создаются согласно нашим технологическим требованиям по печати.

Структура компании: