Друк на пакетах у Львові

 

Регіональний менеджер, Львів:

 

Наталія Хавило

tel: (0800) 750 889 (406) (безкоштовно по Україні) 

e-mail: zapad@cherpack.net

Telegram    Viber

(доступно за умови встановленого додатку на пристрої)

Пакети з логотипом у Львові. Ціна?

Для того, щоб дізнатися ціни на друк на пакетах у Львові Ви можете подивитися наш прайс. А для того, щоб отримати більш детальну інформацію по Вашому замовленню ми рекомендуємо звернутися до нашого Відділу продажів. Контакти регіонального менеджера по місту Львів вказані вище і в розділі сайту контакти. Також Ви можете звернутися до нас через форму зворотнього зв'язку, або замовивши дзвінок.

Навіщо потрібен друк логотипу на пакетах? Чи ефективна реклама на пакетах?

Пакети з логотипом на сьогоднішній день один з найефективніших рекламних носіїв. Щоденно поліетиленовими пакетами користуються мільйони людей по всій країні. Поліетиленовий пакет - це надзвичайно потрібна в господарстві річ, що використовується не один раз, логотипи Ваших конкурентів на пакетах щоденно потрапляють на очі Вашим потенційним клієнтам . Завдяки пакетам з логотипом кількість Ваших потенційних клієнтів буде зростати в геометричній прогресії кожного дня. Окрім того Вашим постійним клієнтам буде приємно отримати свої покупки у дійсно якісній фирмовій упаковці. Ефективність рекламної кампанії напряму залежить від того, наскількі якісні матеріали були використані при виробництві поліетиленових пакетів.

Де замовити флексодрук у Львові (або шовкодрук на пакетах у Львові на замовлення)?

Наша Компанія займається флексодруком та шовкодруком на пакетах у Львові. Ми виробляємо поліетиленові пакети з логотипом (нанесення методом шовкодруку та флексодруку) на замовлення дешево та якісно в необхідний для Вас термін. Зазвичай клієнти цікавляться у чому різниця між шовкодруком та флексодруком. Принципіальна різниця полягає у технології нанесення на пакеті - ручна чи повністю автоматична. При флексодруці фарба на поліетилен лягає більш тонким шаром, ніж при шовкотрафаретному нанесенні. Це пов'язано з високою швидкістю друку. Більш детальну інформацію Ви можете отримати у розділах нашого сайту:

Пакет майка та пакет банан - у чому різниця?

Напевне кожен з нас майже щоденно стикається з так званими "кульками", або пакетами майка. Поширеність цього типу пакету, його відносно невелика ціна та практичність зробили пакет майка лідером у сфері гнучкої упаковки. Ми можемо зустріти пакет майку з логотипом у будь-якому продовольчому супермаркеті, щоденно кульки майка розходяться по країні мільйонними тиражем. Більш детальну інформацію про цей тип пакету Ви можете знайти у розділі сайту пакети з логотипом типу майка.

Якщо нанесення на пакет майка - це більш повсякденний і бюджетний варіант реклами на пакетах, то пакет банан є більш престижним варіантом. Зазвичай пакет банан виготовляється з поліетилену високого тиску (гладенький, глянцевий), але ми займаємося виробництвом таких пакетів з логотипом і низького тиску також. Це робить пакет банан міцним і стійким до деформації навіть без укріплення ручки. Більш детально про пакет банан читайте у розділі сайту: пакети з логотипом типу банан

Як замовити пакети з логотипом у Львові?

Для того, щоби замовити друк на пакетах у Львові Вам необхідно звернутися до нашого відділу продажів (контакти). Це можна зробити через форму зворотнього зв'язку на нашому сайті. Після погодження параметрів та оригінал-макету, а також внесення попередньої оплати Ваше замовлення поступить в чергу на виробництво. Зазвичай термін виготовлення пакетів з шовкодруком займає 4-7 робочих днів, а пакетів з флексодруком 7-15 робочих днів (в залежності від завантаженості виробництва), але в індивідуальному порядку ці терміни можуть змінюватися.

Як здійснюється доставка поліетиленових пакетів до Львову?

Наша компанія здійснює доставку пакетів у Львів кур'єрськими службами "Нова пошта", "Делівері" (на вибір клієнта). При замовленні продукції вагою більш ніж 500 кг ми здійснюємо доставку до Вашого складу у місті Львів за власний кошт!

Нас шукають за запитами: пакети з логотипом, у Львові, ціна, друк на пакетах у Львові, Львів, друк логотипу на пакетах, реклама на пакетах, поліетиленові пакети, пакети, виробництво поліетиленових пакетів, шовкодрук на пакетах, флексодрук на пакетах, шовкодрук, флексодрук, пакет майка, пакет банан, кульки, пакет майка з логотипом, замовити пакети з логотипом у Львові.

Дизайн и типы печати на пакетах

Вариант разработки дизайна нашими сотрудниками удобен и исключает надобность в дополнительной допечатной подготовке, так как изначально оригинал-макеты создаются согласно нашим технологическим требованиям по печати.

Структура компании: