Друк на пакетах Львів

Регіональний менеджер, Львів:

 

Марія Марченок

тел.: (0800) 750 889 (406) (безкоштовно по Україні)
e-mail: zapad@cherpack.net

Telegram

Viber

(доступно за умови встановленого додатку на пристрої)

Виготовлення пакетів з логотипом, Львів

Сучасна людина вже звикла до того, що її оточує велика кількість різноманітної реклами. У зв’язку з цим ми досить часто навіть не помічаємо її, тому що вже виховали в собі своєрідний інформаційний фільтр.

У той же час, коли зовнішня реклама у містах втрачає свою ефективність, на перші місця виходять альтернативні методи інформування клієнтів про певний бренд, товар чи послугу. Одним з таких методів є звичайні поліетиленові пакети, які будуть на зовнішній своїй частині мати логотип компанії чи якусь іншу інформацію (такий варіант є популярнім у всіх містах країни, наприклад, Львів, Київ, Харків, Одеса та інші). Це дійсно гарний метод пасивної реклами, який одразу привертає увагу різних людей на вулиці та у приміщеннях.

Замовити такі пакети з певним логотипом Ви завжди зможете у компанії «CherPack». Нашим клієнтам ми пропонуємо лише якісну продукцію, яка пройшла відповідну сертифікацію.

Особливості продукції від компанії «CherPack»

Компанія «CherPack» пропонує своїм клієнтам поліетиленову продукцію, яка повністю виготовляється на нашому виробництві у Чернігові. Для цього ми використовуємо сировину з Угорщини та ОАЕ, яка дозволена до застосування з харчовими продуктами.

Найбільш популярними видами пакетів є так звані «банани» та «майки». «Майки» вважаються більш якісними та зручними, вони також можуть витримувати більші грузи порівняно з іншими видами пакетів. «Банани» є простими пакетами, які активно використовуються при необхідності великих масштабів пакування. Прикладом такого використання є супермаркети, для котрих важлива кількість.

Після виготовлення певного виду пакету наша компанія займається нанесенням логотипу чи певної інформації на кульок. При цьому також можуть використовуватися різні технології, наприклад:

З точки зору якості перевагу потрібно віддавати саме шовкодруку. Але висока якість впливає на загальну вартість виробництва таких пакетів. Саме тому такий тип нанесення логотипів використовується лише при невеликому тиражу (від 200 одиниць). При замовленні на 5000 і більше пакетів звичайно більш вигідним варіантом буде флексодрук. Ознайомитися з цінами на різні категорії продукції Ви можете завдяки нашій комерційній пропозиції.

Замовлення друку на пакетах у компанії «CherPack», Львів

Тепер кожний бізнес в Україні може без якихось перешкод замовити пакети спеціально для Вашого бренду, що зробить його впізнаваним в будь-якому регіоні. Друк лого на кульках (Львів, Київ, Одеса чи інші міста України) може виконуватись з використанням Ваших векторних зображень. При необхідності дизайнери компанії «CherPack» можуть розробити для Вас індивідуальний логотип, який у подальшому Ви зможете використовувати у своїй діяльності.

Якщо у Вас з’явилися певні питання щодо співпраці з «CherPack», можете їх задати регіональному менеджеру в місті Львові Івановій Юлії. Контактні дані: (0800) 750 889 (003), zapad@cherpack.net, (095) 340 90 22.

ЛЬВІВ — ПАКЕТИ З ЛОГОТИПОМ, ДРУК НА ПАКЕТАХ НА ЗАМОВЛЕННЯ рекомендуем оформить заказ онлайн от производителя по реальной цене продукцию под оптовый заказ с уникальным дизайном. Производитель Чернигов Пекедж дарит возможность выполнить заказ рзнообразных услуг по изготовлению рукавов/полурукавов полиэтиленовых наилучшего качества с доставкой по Украине и клиентам регионов: Херсон, Тернополь, Никополь. Если у Вас остались вопросы по изделию позвоните продавцу по бесплатному номеру 0 800 750 889 без замедлений и получите скидку 5%
Дизайн и типы печати на пакетах

Вариант разработки дизайна нашими сотрудниками удобен и исключает надобность в дополнительной допечатной подготовке, так как изначально оригинал-макеты создаются согласно нашим технологическим требованиям по печати.

Структура компании: