Друк пакетів в Івано-Франківську

Реклама на упаковці - доступно, дешево, переконливо

Розміщення рекламних зображень на пакувальному матеріалі є традиційним способом інформування цільової аудиторії про виробника. Чим оригінальніше логотип компанії, поєднання кольорів, рекламний слоган, тим більше шансів, що на рекламне зображення зверне увагу споживач, а головне - що це йому запам'ятається. Для реклами вирористовують багато способів: яскраві барвисті щити на проспектах міста, рекламні ролики з відомими артистами на телебаченні, спонсорування спортивних заходів й так далі. Але, по-перше, така кампанія доступна тільки великим корпораціям, а по-друге - рекламний ринок до такої міри пересичений, що споживач часто просто роздратовано перемикає канал телевізора або відвертається від настирливого білборда на вулиці.

Реклама на пакувальному матеріалі ненав'язлива, доречна, проникає у кожен будинок, а головне - в фінансовому плані доступна навіть маленькій фірмі на початковому етапі свого розвитку. Так склалося, що найбільш популярною упаковкою стали поліетиленові пакети.

Як обрати компанію для замовлення пакетів з логотипом

Україна - європейська країна, що динамічно розвивається. Малим бізнесом займаються все більш широкі верстви населення, потреба в недорогій і ефективній рекламі товарів та послуг зростає. Коли затверджено план рекламної кампанії, перед підприємцем постає питання: яку фірму обрати для замовлення пакетів з нанесенням логотипу своєї компанії? Цей сектор ринку досить насичений, послуги з друку на поліетиленовій упаковці пропонують багато фірм.

Потрібно обрати компанію, яка має повний цикл виробництва продукту: від закупівлі поліетиленових гранул й розробки макета кулька з емблемою до друку кінцевого виробу в необхідних тиражах. Контроль над усім ланцюжком виробництва стане гарантією якості кінцевого продукту. Компанія повинна мати потужності для виробництва будь-яких моделей пакетів (майка, банан, тисячник, інші) та друку будь-яким способом (флексомашини, шовкотрафарет). Також потенційне підприємство-партнер має дбати про навколишнє середовище, запровадивши у виробництво технологію пакетів, які біо-розкладаються.

Усім цим умовам відповідає компанія "Чернігів Пекедж", яка випускає якісні, довговічні, оригінальні поліетиленові пакети з логотипами підприємств.

Порядок оформлення замовлення у місті Івано-Франківськ

"Чернігів Пекедж" веде бізнес на всій території України. Ми успішно співпрацюємо з багатьма фірмами із Івано-Франківська, координує роботу в цьому районі компетентний регіональний менеджер. Для того, щоб зробити замовлення, обговорити деталі співпраці, затвердити зразок пакету та внести передоплату, Вам необхідно зв'язатися з регіональним менеджером. Контакти менеджера по Івано-Франківську:

  • телефонний номер: 0800750889003;
  • номер в вайбер: 0953409022;
  • електронна пошта: zapad@cherpack.net.

Можна також скористатися формою зворотного зв'язку на сайті www.cherpack.net.

Доставка готових пакетів із логотипом в Івано-Франківськ відбувається за допомогою національних поштових операторів Нова Пошта або Делівері. Якщо вага замовлення перевищує 500 кілограмів, то доставка для клієнта у будь-яку точку країни - безкоштовна. Щоб ознайомитися попередньо із переліком послуг та їх вартістю, можна скачати на сайті файл із нашою комерційною пропозицією.

ІВАНО-ФРАНКІВСЬК — ЯКІСНИЙ ДРУК НА ПАКЕТАХ, ПАКЕТИ З ЛОГОТИПОМ НА ЗАМОВЛЕННЯ предлагается заказать онлайн от производителя Чернигов Пекедж по нормальной цене товары оптом с крутым дизайном. Производитель Chernigov Package дарит возможность совершить заказ разных услуг по изготовлению пакетов активированных для шелкографии высшего качества с доставкой по Украине и клиентам регионов: Киев, Сумы, Каменец-Подольский. Если у Вас остались вопросы по продукту наберите нашему специалисту по бесплатному телефону 0 800 750 889 не раздумывая и получите скидку 5%
Дизайн и типы печати на пакетах

Вариант разработки дизайна нашими сотрудниками удобен и исключает надобность в дополнительной допечатной подготовке, так как изначально оригинал-макеты создаются согласно нашим технологическим требованиям по печати.

Структура компании: