Друк на пакетах в Івано-Франківськ

Регіональний менеджер, Івано-Франківськ:

 

Наталія Хавило

tel: (0800) 750 889 (406) (безкоштовно по Україні) 

e-mail: zapad@cherpack.net

Telegram    Viber

(доступно за умови встановленого додатку на пристрої)

Друк на пакетах в Івано-Франківську. Ціна ?

Для того , щоб дізнатися ціну на пакети з Вашим логотипом в Івано-Франківську Вам необхідно завантажити нашу комерційну пропозицію . У ньому вказані ціни на стандартні розміри пакетів. Однак найбільш інформативним буде індивідуальний розрахунок нашого менеджера. Ви можете зв'язатися в нами через форму зворотного зв'язку або через розділ контакти . Контакти регіонального менеджера в м. Івано-Франківськ вказані вище.

Для чого необхідний пакет з логотипом ?

На сьогоднішній день пакети з логотипом - це один з найбільш ефективних рекламних носіїв. Ви замислювалися коли-небудь чому без печатки свого логотипу на пакеті не обходяться жоден великий супермаркет чи мережа магазинів одягу ? Плануючи рекламну кампанію великі підприємства обов'язково включають в кошторис витрати з виготовлення пакетів з логотипом. Ці витрати повністю виправдані , тому що клієнт отримує користь від даного рекламного продукту , неодноразово використовує пакет у побуті , відповідно рекламу на пакеті бачить все більша кількість людей. Таким чином кількість потенційних клієнтів збільшується в геометричній прогресії. І тут важливу роль відіграє те , наскільки якісні матеріали були використані при виробництві поліетиленових пакетів.

Пакет банан і пакет майка - в чому відмінність ?

Пакет банан і пакет майка - це два основних типи пакетів. За рахунок відмінності конструкції ручок пакет банан і пакет майка мають різні стандартні розміри і рекомендовану мінімальну щільність . На сьогоднішній день пакет майка займає лідируючі позиції за масовістю виробництва, тому має ряд переваг: низьку вартість , практичність і високу вантажопідйомність при відносно невеликій щільності поліетилену. У той час як пакет банан заслужено є більш презентабельним типом поліетиленових пакетів. Ми здійснюємо друк на пакетах майка і друк на пакетах банан як великими так і малими тиражами від 500 шт. Рекомендуємо Вам відвідати наступні розділи нашого сайту:

Шовкографія або флексодрук - що вибрати ?

Вибираючи між шовкографією і флексодруком на пакеті потрібно перш за все відповісти на питання: який тираж пакетів з логотипом Вам необхідна . Якщо обсяги Ваших продажів невеликі , то менеджер безумовно порекомендує Вам шовкографію , адже друк на пакетах в цьому випадку можлива вже від 500 шт. Якщо ж Ви готові замовити партію приблизно в 5000 шт. пакетів , то тут Ви в праві вибирати між шовкографією і флексодруком , залежно від того, якому нанесенню Ви віддасте перевагу . Ми рекомендуємо відвідати наступні розділи нашого сайту з даної теми :

Для отримання більш точної інформації ми рекомендуємо зв'язатися з регіональним менеджером.

Як замовити пакети з логотипом в Івано-Франківську?

Для того , щоб замовити друк на пакетах в Івано-Франківську Вам необхідно зв'язатися з регіональним менеджером м. Івано-Франківськ. Після затвердження параметрів і оригінал -макету , внесення передоплати Ваше замовлення надходить у роботу на наше виробництво . Термін виготовлення замовлень на шовкографії - 1-2 тижні , в цеху флексодруку 10 робочих днів, проте точні терміни виконання Вашого замовлення безпосередньо залежать від стану завантаження наших виробничих потужностей . Більш точну інформацію Ви завжди можете отримати у Вашого менеджера .

Яким чином здійснюється доставка в Івано-Франківськ ?

Доставка продукції в Івано-Франківськ здійснюється транспортними компаніями "Нова пошта", "Делівері " ( орієнтовна вартість 25-30 грн./1000 пакетів , більш точно за запитом у Вашого менеджера). При об'ємних замовленнях від 500 кг доставку пакетів в Івано-Франківськ ми здійснюємо за свій рахунок.

Нас шукають за такими запитами:друк на пакетах , ціна , в Івано-Франківську , пакети з логотипом , пакети , Івано-Франковськ , друк логотипу на пакеті , пакет , реклама на пакеті , поліетиленові пакети , пакет майка , пакет банан , малими тиражами , шовкографія , флексодрук , шовкографія на пакеті , флексодрук на пакеті , замовити пакети з логотипом , виробництво поліетиленових пакетів.

Дизайн и типы печати на пакетах

Вариант разработки дизайна нашими сотрудниками удобен и исключает надобность в дополнительной допечатной подготовке, так как изначально оригинал-макеты создаются согласно нашим технологическим требованиям по печати.

Структура компании: