Пакети з логотипом в Рівному

Регіональний менеджер, Рівне:

 

Марія Марченок

тел.: (0800) 750 889 (406) (безкоштовно по Україні)
e-mail: zapad@cherpack.net

Telegram

Viber

(доступно за умови встановленого додатку на пристрої)

Якісна продукція "Чернігів Пекедж"

Поліетиленовий пакет із нанесеним на нього зображенням давно став атрибутом повсякденного життя, на який не звертають уваги. Ці вироби виготовляються із полімеру, який називається поліетилен. Вихідним матеріалом для виробництва поліетилену є сипуча маса у вигляді невеликих гранул. В результаті процесу екструзії з цих гранул виходить прозора гладка поліетиленова плівка. Від якості сировини залежить кінцева якість пакету.

Компанія "Чернігів Пекедж" головним пріоритетом своєї діяльності вважає якість продукції, що випускається, а також повне задоволення вимог клієнта. Щоб досягти цієї мети, менеджментом вищої ланки нашого підприємства було вирішено відмовитися від співпраці зі сторонніми виробниками поліетилену. У Чернігові було побудовано власні виробничі потужності по виготовленню поліетиленової плівки, це дозволяє здійснювати багатоступінчастий контроль якості кінцевої продукції на всіх етапах виробництва. "Чернігів Пекедж" не використовує вторинну сировину - тільки первинні гранули, які можна придбати у відомих виробників Європи і Азії.

Якої форми можуть бути пакети з логотипом

Під час укладання договору про співпрацю із нашою компанією Вам необхідно вибрати форму кулька. Конфігурація виробу залежить від специфіки підприємства клієнта. Якщо областю діяльності є роздрібна торгівля (супермаркет, ринок), то перевагу слід віддати пакету в формі майки. Такі вироби виготовляються в спеціальних апаратах при низькому тиску, що робить поліетилен міцним. Місткий та міцний кульок-майка з логотипом магазину - найкраща реклама для торгової точки.

Якщо замовник має намір використати пакет із логотипом фірми в презентаційних цілях, наприклад, поширювати рекламні буклети серед клієнтів, то кращої упаковки для них, ніж пакет-банан, важко придумати. Крім того, компанія "Чернігів Пекедж" виробляє пакети тисячники, для розсади, кульки-вкладиші, для котячого наповнювача й так далі.

Способи нанесення зображення

Після вибору моделі пакета замовнику слід визначитися із зображенням на ньому. Якщо є готовий ескіз, то ми нанесемо цей малюнок на виріб. Якщо ескізу немає, то наші досвідчені дизайнери розроблять проект зображення логотипу, грунтуючись на побажаннях клієнта.

Нанести зображення на кульок можна за допомогою флексомашини, цей процес повністю автоматизований, він є дешевим і швидким. В основі процесу - використання еластичного пластикового кліше, якого достатньо для друку кількох мільйонів пакетів. Якщо тираж замовлення невеликий і важлива точність складного малюнка, доцільно використовувати для друку шовкотрафарет. Мінімальний тираж, із яким ми працюємо, становить 200 примірників.

Співпраця з підприємцями міста Рівного

У компанії "Чернігів Пекедж" дуже відповідально ставляться до роботи із клієнтами, тому у нас налагоджена система регіональних менеджерів. Щоб зв'язатися зі співробітником, який курирує угоди по місту Рівне, треба зателефонувати за контактним номером 0800750889003 й зробити замовлення, обговоривши деталі співпраці. Зв'язок здійснюється також через Вайбер (номер 0953409022) та електронну пошту (zapad@cherpack.net). Доставка готових пакетів із логотипом у Рівному відбувається за допомогою поштового оператора.

РІВНЕ — ПАКЕТИ З ЛОГОТИПОМ, ЯКІСНИЙ ДРУК НА ПАКЕТАХ НА ЗАМОВЛЕННЯ предлагаем оформить заказ на сайте от компании Chernigov Package по реально оправданной стоимости пакеты оптом с необычным дизайном. Производитель Чернигов Пекедж предоставляет уникальную возможность выполнить заказ самых разных услуг по производству рукавов/полурукавов полиэтиленовых реального качества с доставкой по Украине и клиентам в города: Одесса, Львов, Николаев. Если у Вас остались вопросы по изделию позвоните эксперту на наш бесплатный номер 0 800 750 889 без замедлений и получите скидку 5%
Дизайн и типы печати на пакетах

Вариант разработки дизайна нашими сотрудниками удобен и исключает надобность в дополнительной допечатной подготовке, так как изначально оригинал-макеты создаются согласно нашим технологическим требованиям по печати.

Структура компании: