РІВНЕ — ПАКЕТИ З ЛОГОТИПОМ, ЯКІСНИЙ ДРУК НА ПАКЕТАХ НА ЗАМОВЛЕННЯ

Регіональний менеджер, Рівне:

 

Марія Марченок

тел.: (0800) 750 889 (406) (безкоштовно по Україні)
e-mail: zapad@cherpack.net

Telegram

Viber

(доступно за умови встановленого додатку на пристрої)

Пакети з логотипом - чи ефективна реклама на пакетах ?

Складно уявити собі продукт , який користувався б таким же попитом як поліетиленовий пакет. Мільйони людей складають свої покупки в поліетиленовий пакет у той час , як Ви читаєте цю статтю. А після виходу з точки продажу покупець , тримаючи в руках пакет з логотипом автоматично стає " рекламним агентом" . При цьому клієнт робить це з власної волі , пакети з логотипом - це ненав'язлива реклама , на відміну від рекламних листівок та буклетів , які роздаються промоутерами на вулицях міста. Крім своєї безпосередньої рекламної функції пакет з логотипом є іміджевою продукцією : повірте , покупець бачить різницю між пакетом , із зображенням верблюда і фірмовим пакетом з Вашим логотипом . Саме тому в процесі формування рекламного бюджету однієї з обов'язкових статей витрат є замовлення пакетів з логотипом. Використання їх безсумнівно принесе вигоду Вашому бізнесу .

У чому відмінність між флексодруком і шовкографією на пакеті ?

Шовкографія і флексодрук - два основних типи друку на пакетах. Наш численний парк обладнання дозволяє пропонувати Клієнтам обидва цих методи . Як шовкографія так і флексодрук на пакеті мають свої переваги і недоліки. Основними перевагами шовкографії на пакеті є більш щільний шар нанесення фарби , а також можливість друку на пакеті на замовлення малим тиражем (від 100 шт.) . Якщо ж Ваше підприємство має великий обсяг продажів , то більш раціональним стане замовлення пакета з флексодруком , тому що вартість такого пакета буде набагато нижче , ніж у випадку з шовкографією , проте мінімальна партія для замовлення більше . Більш докладно ознайомитися з особливостями даних типів друку Ви можете за посиланням нижче :

Пакет з логотипом банан і пакет майка - в чому різниця?

Різниця між пакетом майка і пакетом банан полягає в конструкції самого пакету . Як відомо пакет майка отримав свою назву через схожість з однойменною предметом одягу. Пакет -майка має бічні фальци , які дозволяють збільшити її місткість іноді вдвічі , конструкція висічених ручок дозволяє експлуатувати пакет майку для перенесення об'ємних і важких предметів при відносно невеликій щільності поліетилену. Пакет банан у свою чергу отримав назву завдяки формі вирубної ручки. Даний тип поліетиленового пакету є найбільш презентабельним , універсальність його конструкції з роками дозволила витіснити раніше поширений поліетиленовий пакет з петлевою ручкою. Більш докладно з пакетами майка і банан Ви можете ознайомитись за посиланням нижче :

Яка вартість друку на пакетах у м. Рівне?

На сьогоднішній день , використовуючи тільки первинну гранулу поліетилену імпортного виробництва ( ОАЕ , Угорщина ) ми раді Вам запропонувати одні з найбільш прийнятних цін в Україні та Рівне зокрема. Дізнатися ціни на стандартні позиції поліетиленових пакетів Ви можете скачавши комерційну пропозицію . Однак ми завжди радимо зв'язатися з регіональним менеджером для більш детального розрахунку , тому що ціна після отримання оригінал- макету і з урахуванням періодичності замовлень може значно відрізнятися від стандартної.

Дизайн пакета - хто цим займеться ?

Для своїх клієнтів ми раді запропонувати послуги професійного дизайнера. Наші фахівці підготують для Вас візуалізацію логотипу на пакеті в повній відповідності з вимогами по друку . До того ж , якщо Ви надасте Ваш логотип у векторному форматі (*. Ai , * . Eps , * . Cdr ) ця послуга абсолютно безкоштовна.

Як замовити рекламу на пакетах у м. Рівне?

Ми виготовимо для Вас пакети з логотипом і доставимо їх на Ваш склад у Рівне ( від 500 кг доставка безкоштовна). Для замовлення друку на пакетах Вам необхідно зв'язатися з регіональним менеджером м. Рівне задопомогою електронної пошти , за телефонами на сайті або через форму зворотного зв'язку ( Ви можете замовити зворотний дзвінок). Наш фахівець допоможе визначиться з методом друку на пакеті , порадить Вам оптимальні параметри для замовлення пакетів з логотипом , а також простежить за успішним його виконанням . У відповідному розділі сайту Ви знайдете контакти менеджера по м. Чернівці .

Хто оплатить доставку пакетів до м. Рівне ?

Доставка мелкотиражних замовлень на нашому підприємстві здійснюється будь-якій зручній для Вас транспортною компанією за Ваш рахунок . Щоб уточнити орієнтовну вартість доставки Ви можете надіслати запит нашому менеджеру (зазвичай 15-30 грн./1000 пакетів) . Доставку замовлень від 500 кг наша Компанія здійснює безкоштовно адресно на Ваш склад у м. Ріане.

Ви знайдете наше підприємство за запитами : поліетиленові пакети , пакет , пакет з печаткою логотипу , пакети з логотипом , замовлення , шовкографія , флексодрук , друк на пакетах , флексодрук на пакеті , шовкографія на пакеті , друк на пакеті , на замовлення , малим тиражем , пакет майка , пакет банан , Рівне.

Дизайн и типы печати на пакетах

Вариант разработки дизайна нашими сотрудниками удобен и исключает надобность в дополнительной допечатной подготовке, так как изначально оригинал-макеты создаются согласно нашим технологическим требованиям по печати.

Структура компании: