Друк на пакетах в Вінниці

Регіональний менеджер, Вінниця:

 

Марія Марченок

тел.: (0800) 750 889 (006) безкоштовно по Україні
e-mail: zapad@cherpack.net

Telegram

Viber

(доступно за умови встановленого додатку на пристрої)

 

Вигідна реклама на поліетиленових пакетах

Поліетиленові пакети з нанесеною символікою фірми, зокрема, логотипу — це вдалий і ефективний рекламний хід, та ще й економічно виправданий. Оскільки поліетилен має зручні практичні властивості, пакети з цього матеріалу є продукцією багаторазового користування. Але, безумовно, у разі, якщо для його виробництва застосовуються якісні матеріали і фарби. Поліетиленові пакети використовуються практично у всіх сферах промислово-господарчої діяльності, торгівельній та побутовій сферах, а також в якості презентаційної атрибутики в акціях, на виставках, семінарах тощо. Такий мобільний рекламний носій за найкоротший час донесе інформацію про компанію до великої аудіторії потенційних клієнтів, викликав зацікавленність продукцією. Проте вартість такого виду реклами набагато нижча, ніж інших.

ТОВ «Компанія «Чернігів Пекедж» пропонує підприємствам та бізнес-компаніям м. Вінниця та інших міст України виготовлення поліетиленових пакетів з нанесенням логотипу та відображенням фірменного стилю. Замовити можна як великими так і дрібними тиражами. Ми приймаємо замовлення по всій Україні і виконуємо доставку надійними перевізниками.

Кредо нашої компанії — безумовна якість на всіх етапах виробництва. Для процесу екструзії поліетиленового полотна ми використовуємо виключно первинну сертифіковану сировину, яка імпортується з Еміратів та Угорщини. Поліетилен високого та низького тиску (ПВТ та ПНТ) має високі показники міцності, привабливий естетичний вигляд, а також повністю екологічно безпечний. Друк на пакетах здійснюється високопігментованими фарбами, які міцно закріпляються на пакеті завдяки попередній обробці поліетилена токовим зарядом коронатора.

Поліетиленові пакети з логотипом під замовлення

Серед пропонуємих нашою компанією пакетів найбільшу популярність здобули пакети «майка» та «банан». В господарчій і побутовій діяльності безперечний лідер — пакет-«майка». Він має такі практичні якості як місткість та підвищена вантажопідйомність. Пакети «банан» мають більш елегантний вигляд і переважно використовуються для пакування презентів, а також елітної та дорогої продукції. В асортименті пропонуємих ТОВ «Компанія «Чернігів Пекедж» видів пакування також пакети-«тисячники», поліетиленові мішки, пластикові та біопакети.

Враховуючи потреби і специфіку діяльності окремого підприємства, наша компанія пропонує замовити пакети «майка» і «банан» оптом і малими тиражами від 200 одиниць. Залежно від об’єму друк виконується флексо- та шовкографією. Маючи в арсеналі своїх виробничих потужностей планетарну та стекову машини для флексодруку — виготовлення великих тиражів виконується у найкоротші терміни, при цьому собівартість друку набагато нижча ніж шовкографією. Але друк шовкотрафаретом більш привабливий з точку зору яскравості та об’єму, бо фарба накладається щильним шаром і відбувається більш точне накладання кольорів. Для невеликих акційних тиражів на пакетах «банан» використовуються ручний шовкодрук, а також автоматичний, який має більш розширені можливості.

Завдяки великій виробничій базі ми маємо можливість виробляти фірмові пакети будь-яких розмірів, щільності поліетилену, а також виконувати двосторонній друк на готовій продукції, або друк шовкотрафаретом на рулонному полотні.

Як оформити замовлення у м. Вінниця

Виробництво ТОВ «Компанія «Чернігів Пекедж» локалізовано у м. Чернігіві, проте у кожному регіоні України є наш регіональний представник. Щоб отримати консультацію і попередній прорахунок, а також зробити замовлення, скористайтеся формою зворотнього зв’язку. Ваш менеджер по м. Вінниця зв’яжеться з вами у найближчий час. Для оптимального вибору методу друку і типу пакетів у відповідності з тиражем довіртеся нашому досвідченому фахівцю, який запропонує найбільш прийнятний варіант. Розробку електронного оригінал-макету для нанесення на поліетиленовий виріб якісно виконають наші дизайнери з урахуванням вимог і побажань клієнта. Для більш детального ознайомлення з різними видами друку, а також оцінки якості готової продукції, Ви можете замовити у менеджера по м. Вінниця комплект зразків.

Після внесення передоплати, замовлення надходить в роботу. Терміни виготовлення Вам повідомить менеджер. Доставка готової продукції на Ваш адресний склад по м. Вінниця буде організована «Новою поштою» або перевізником «Delivery». Вартість залежить від обсягів, зазвичай у середньому — 25-30 грн.за 1000 пакетів, але точніше вкаже менеджер. Якщо Ваше замовлення перевищує вагу 500 кг — доставка здійснюється за рахунок ТОВ «Компанія «Чернігів Пекедж», тобто безкоштовно для замовника.

ВІННИЦЯ — ЯКІСНИЙ ДРУК НА ПАКЕТАХ, ПАКЕТИ З ЛОГОТИПОМ НА ЗАМОВЛЕННЯ, ПОЛІЕТИЛЕНОВІ ПАКЕТИ МАЙКА, БАНАН предлагаем приобрести на сайте от бренда Chernigov Package по нормальной цене продукцию на заказ с оригинальным дизайном. Производитель Чернигов Пекедж предлагаем Вам осуществить заказ самых разных услуг по изготовлению пакетов для кошачьего наполнителя (для пеллет) реального качества с доставкой по Украине и в Кривой Рог, Черновцы, Тернополь. Если у Вас остались вопросы по продукту наберите специалисту по нашему бесплатному номеру 0 800 750 889 без замедлений и получите скидку 5%
Дизайн и типы печати на пакетах

Вариант разработки дизайна нашими сотрудниками удобен и исключает надобность в дополнительной допечатной подготовке, так как изначально оригинал-макеты создаются согласно нашим технологическим требованиям по печати.

Структура компании: