Виробництво поліетиленових пакетів з логотипом

08.04.2018

Виробництво поліетиленових пакетів з логотипом Chernigov Package Photo 0

Мобільна реклама Вашого підприємства за невеликі гроші

Поліетиленові пакети стали невід'ємним атрибутом нашого життя. Ми звикли, що "майки" висять у супермаркетах для дрібного товару, у "банани" складаємо подарунки та презенти. Компанії, які бажають, щоб про них дізналося якомога більше людей, на пакетах друкують свій логотип та дані про місцезнаходження.

Виробниче підприємство "Чернігів Пекедж" займається виготовленням високоякісних поліетиленових пакетів більш ніж десять років. Підприємство має сучасне високотехнологічне обладнання. Досить сказати, що ТМ "CherPack" є єдиним в Україні володарем автоматизованого шовкотрафаретного обладнання, яке здатне друкувати малюнок на матеріал з рулону. Для виробництва поліетилену використовується сертифікована гранульована сировина.

Виробництво поліетиленових пакетів з логотипом в Україні

Підприємства, що займаються виробництвом та продажем продуктів харчування, знають, як важливо мати хороший фасувальний матеріал. Компанія "Чернігів Пекедж" пропонує широкий асортимент готових пакетів для упаковки та приймає замовлення на виготовлення пакетів із логотипом Вашої компанії. Ви можете запропонувати свій варіант малюнка або наш дизайнер розробить для Вас оригінальний логотип.

Ми піклуємося про збереження навколишнього середовища, тому раді запропонувати нашим клієнтам новинку - оксо-біорозкладані фасувальні пакети тисячники, "майки" для сипучих продуктів ТМ "CherPack". Ціна фасувального пакета без малюнка або з логотипом не вдарить по Вашому бюджету. Приймаємо замовлення на виготовлення від 200 штук.

Як зручно зробити замовлення в ТМ”Cherpack”

Для того, щоб зробити замовлення, достатньо заповнити форму й залишити свої координати на нашій сторінці (при замовленні онлайн Ви відразу одержуєте знижку 5%). Наш менеджер зв'яжеться з Вами, щоб узгодити усі деталі договору.

Виробнича база "Чернігів Пекедж" територіально знаходиться у місті Чернігові, але ми маємо розгалужену дилерську мережу у багатьох містах України. Це робить нашу продукцію ще доступнішою й скорочує час доставки.

Незалежно від місця Вашого знаходження, замовлення буде доставлено в обумовлений термін за тарифами компанії-перевізника. При замовленні продукції вагою понад 500 кг, вантаж буде доставлений на Ваш склад безкоштовно.