Поліетиленовий пакет

25.05.2018

Поліетиленовий пакет Chernigov Package Фото 0

Виготовлення поліетиленової упаковки з логотипом компанії

Навряд можна знайти більш практичний та затребуваний аксесуар повсякдення, ніж поліетиленовий пакет. Великий попит на цей пакувальний матеріал обумовлений його багатопрофільним використанням у всіх сферах господарчої, промислової, торгівельної діяльності, а також як презентаційного матеріалу з нанесеною інформацією про компанію. Враховуючи такі незаперечні якості поліетилену як міцність, стійкість до вологи, хімікатів, жирів, надійний захист вмісту від негативних зовнішніх факторів, він насправді є одним з найбільш універсальних пакувальних матеріалів.

В залежності від галузі застосування виготовляються пакети, призначені для зручного ручного транспортування товарів — «банан» з висіченнням наскрізних ручок і їх додатковим закріпленням «гарячим рейтером», пакети-«майка» з цілісними ручками, пакети з ручками типу «петля». Поряд з цим широко застосовуються фасувальні пакети, мішки, призначені лише для пакування, зберігання і перевезення.

На кожному з таких пакетів надрукована реклама буде мати велике значення для залучення потенційних клієнтів, бо є доступною та ненав’язливою, а крім того — більш прийнятна за ціною, порівняно з іншими видами реклами.

Замовити виготовлення будь-якого виду пакету в кількості примірників від 200 одиниць, тобто, великими та малими тиражами, враховуючи потреби конкретного підприємства, можна у ТОВ «Компанія «Чернігів Пекедж». Комерційні пропозиції, які запропоновані на сайті, передбачають як придбання вже готової продукції без друку, так і виготовлення під замовлення з зазначеними параметрами та наданою клієнтом інформацією для індивідуального нанесення фірмової реклами.

Що ми пропонуємо: етапи виробництва та переваги

Виробничий арсенал нашого підприємства — це власне обладнання, що дає можливість повного виготовлення пакетів будь-якого виду без залучення посередників. Тому і ціна — прийнятна та розумна.

Спочатку виробляється поліетиленове полотно на екструдері заданої щільності та базового кольору майбутнього виробу. Ми пропонуємо також і полуфабрікати — рукава та напіврукава для подальшого використання.

Акцентуємо увагу — ми використовуємо виключно сертифіковану сировину первинної обробки. Це означає, що поліетилен повністю екологічний та безпечний для здоров’я, а також придатний для зберігання харчових продуктів.

Якщо Ви замовили друк на пакетах — обов’язково здійснюється обробка коронним зарядом, що активує плівку для закріплення фарб майбутнього зображення. Тобто фарба стійка, не зітреться навіть при активному використанні пакету.

Друк здійснюється шовкотрафаретом та флекографією. В арсеналі нашого обладнання — ручна та автоматичная шовкографія, планетарний та стековий флексодрук. Це дає можливість виконання високоякісних замовлень як великими, так і малими партіями, залежно від вимог клієнтів та рекламного бюджету.

Як ми працюємо: розміщення замовлення та доставка

Наше підприємство локалізовано в місті Чернігові, але замовлення приймаються по всій Україні. В кожному регіоні є наш представник, контакти якого можна знайти на сайті в розділі «Контакти». Замовте зворотній дзвінок, або зателефонуйте самі. Також Ви можете проконсультуватися у режимі онлайн безпосередньо з сайту. Прорахунок замовлення та подальший його супровід лягає на відповідальність Вашого менеджера.

Після внесення 50-відсоткової передплати замовлення надходить в роботу. Решту слід оплатити після повного виконання.до відвантаження.

Перевізники «Нова пошта» та Delivery доставлять Вам замовлення відповідно до власних тирифів. Але.якщо вага Вашого замовлення перевищить 500 кг — наше підприємство організує доставку за свій рахунок.

Дизайн и типы печати на пакетах

Вариант разработки дизайна нашими сотрудниками удобен и исключает надобность в дополнительной допечатной подготовке, так как изначально оригинал-макеты создаются согласно нашим технологическим требованиям по печати.

Структура компании: