Поліетиленові пакети з логотипом

10.07.2018

Поліетиленові пакети з логотипом Chernigov Package Фото 0

Логотип на пакеті - дешева мобільна реклама

Ми звикли до зручною поліетиленовій упаковки і не можемо обійтися без неї й дня. У маленькі пакети складаємо дрібні товари, потім пакуємо їх у великі. У барвисті пакети укладаємо подарунки - так приємніше їх дарувати й отримувати. Купуючи взуття або одяг, отримуємо фірмовий пакет.

Пакет з логотипом компанії - це вже не просто упаковка, це мобільна реклама Вашого бізнесу. Кожен раз, коли люди будуть бачити Ваш логотип й фірмові кольори, вони мимоволі їх запам'ятають. Це найдешевший і найдієвіший вид реклами.

Найкраще лого видно на пакетах типу "банан", тому що він завжди - в розправленому стані. Пакет має прямокутну форму з вирубленою ручкою, яка своїм виглядом нагадує банан, тому його так і назвали. За бажанням замовника, ручку можна додатково зміцнити.

Також добре видно логотип на пакетах з петлевою ручкою.

Виготовлення поліетиленової упаковки на замовлення в Україні

Замовити виготовлення поліетиленової упаковки індивідуально - зручно, швидко й вигідно в компанії "Чернігів Пекедж". Ми займаємося виготовленням пакетів більше десяти років, готові виконати будь-яке замовлення швидко та якісно.

Цехи нашого підприємства мають сучасне високотехнологічне обладнання, ми маємо свою сертифіковану сировинну базу. Для нанесення малюнка використовується ручне та автоматичне обладнання, а сам логотип друкують двома способами - шовкографії і флексодруку. В обох випадках малюнок виходить яскравим, з чіткою промальованими дрібними деталями. Який з них вибрати - вирішується індивідуально. При цьому враховується тираж й вид пакету. Ми приймаємо замовлення на виготовлення продукції, починаючи з 200 штук.

У нас працює команда талановитих дизайнерів, які розроблять і виготовлять макет Вашого логотипу. Але ми готові прийняти до друку і Ваш ескіз. Для друку ескізу логотипу виготовляється кліше, за яке Ви розрахуєтесь один раз. Всі наступні замовлення воно буде використовуватися безкоштовно.

Як замовити поліетиленові пакети з логотипом в "Чернігів Пекедж"

Наше підприємство виготовляє широкий асортимент поліетиленової упаковки. З повним каталогом продукції та її зразками можна ознайомитися на нашому сайті cherpack.net. Там знаходиться й бланк заяви, який слід заповнити. Після цього з Вами зв'яжеться наш представник для уточнення всіх деталей.

Цехи CherPack знаходяться в Чернігові, але ми маємо розгалужену дилерську мережу по всій Україні. Ви можете звернутися із замовленням в наше регіональне представництво, яке знаходиться поруч з Вашим місцем проживання.

Готова продукція доставляється на склад замовника за тарифами компанії-перевізника. При замовленні понад 500 кг доставка - безкоштовна.

Дизайн и типы печати на пакетах

Вариант разработки дизайна нашими сотрудниками удобен и исключает надобность в дополнительной допечатной подготовке, так как изначально оригинал-макеты создаются согласно нашим технологическим требованиям по печати.

Структура компании: