Поліетиленові пакети з логотипом оптом

01.12.2018

Поліетиленові пакети з логотипом оптом Chernigov Package Фото 0

Переваги використання пакетів з поліетилену

Поліетилен – це унікальний матеріал, з якого кращі українські виробники виготовляють зносостійку упаковку. Їх можна використовувати для транспортування товарів різних габаритів. Насамперед, поліетиленові пакети – це зручно та надійно. Вони мають тривалий строк експлуатації за умови, що виробник використовує високоякісну гранулу. Наприклад, підприємство CherPack закуповує сировину з Європи: Tipelin, Sabic, Hipten, а поліетиленова плівка виготовляється за державним стандартом.

Якщо компанія прагне підвищити рейтинг серед потенційних клієнтів, то реклама на поліетиленовому пакеті стане добрим рішенням. Важливо надрукувати яскравий логотип організації. Таким чином якомога більше покупців зацікавляться продукцією компанії. На сайті cherpack.net є електронний каталог, де представники компаній можуть визначитися, які пакети необхідні та який тип друку логотипу слід використовувати.

Популяризація бренду

Компанія CherPack пропонує гіпермаркетам України придбати оптом якісні поліетиленові пакети з логотипом. Вироби повинні витримувати великі навантаження та не розриватись. Тоді покупці зможуть надійно скласти пакунки, не завдавши їм шкоди. Організації, які бажають завоювати довіру партнерів, час від часу влаштовують масштабні конференції, майстер-класи, на яких учасники отримують подарунки чи рекламну продукцію. На таких заходах важлива кожна деталь. Тому презенти краще пакувати у презентабельні пакети з петлевою ручкою чи типу «банан».

Для комфортного догляду за тваринами люди використовують спеціальний котячий наповнювач. Виробники цієї продукції можуть замовити поліетиленові пакети для наповнювача оптом на сайті cherpack.net. У нас можна вибрати спеціальну упаковку для нестандартних товарів: автомобільних шин чи одягу. Лого організації буде виглядати стильно на поліетиленовому пакеті, тому що на заводі CherPack (Чернігів, Україна) впроваджено два високоякісні методи друку: шовкотрафарет та флексодрук.

Менеджери інтернет-магазину cherpack.net швидко обробляють замовлення клієнтів

Якщо покупець вирішив зробити замовлення на нашому сайті, йому необхідно вказати деякі данні:

  • тип та розмір пакету:
  • тип поліетилену;
  • метод друку логотипу.

Також клієнт повинен вказати прізвище та ім'я, тираж. CherPack – це сучасна компанія, тому у нас є можливість друкувати поліетиленові пакети з логотипом оптом. Якщо вага продукції досягає позначки 500 кг, ми самостійно сплачуємо вартість доставки по всій території України. Додаткові питання можна задати менеджеру компанії CherPack за телефоном, вказаним на сайті.

Дизайн и типы печати на пакетах

Вариант разработки дизайна нашими сотрудниками удобен и исключает надобность в дополнительной допечатной подготовке, так как изначально оригинал-макеты создаются согласно нашим технологическим требованиям по печати.

Структура компании: