Поліетиленові пакети для одягу

12.09.2018

Поліетиленові пакети для одягу Chernigov Package Фото 0

Наявність постійних покупців - запорука успішного бізнесу

Власники підприємств, що реалізують товари і послуги кінцевому споживачу або для перепродажу, знають, наскільки важко на сьогоднішній день в умовах економічної конкуренції знайти свого покупця. Кількість продавців продукції найрізноманітніших сфер діяльності велика, асортимент виробів вражає. З поширенням глобальної мережі Інтернет, електронних платежів, недорогої та швидкої доставки необхідні речі купуються не тільки в місті проживання, а й по всій Україні та навіть за кордоном через сайти інтернет-магазинів. Важливим моментом для успішного ведення бізнесу є наявність постійних покупців, які самі регулярно здійснюють покупки, а також рекомендують конкретного продавця своїм знайомим. На шляху до завоювання прихильності потенційних клієнтів дієвим є все - якісна продукція, лояльна цінова політика, ефективна реклама, привітність і ненав'язливість співробітників та інше.

Не менш важливими є також деталі та речі, які на перший погляд здаються дрібницями. Так, власникам магазинів одягу, хімчисток, майстерень ремонту та індивідуального пошиву одягу слід потурбуватися про наявність гідного упакування придбаного товару або речей при поверненні клієнтам після надання послуги. Бажано, щоб це був не зім'ятий, вживаний пакунок без ручок, в якому часто можна отримати покупку на базарі, а новенький зручний блискучий пакет. Ним продавець справить на людину гарне враження. А якщо на пакеті надруковане фірмове зображення продавця, то він не тільки нагадуватиме даній людині про місце здійснення вигідної покупки, а й слугуватиме дієвою рекламою для інших людей.

Поліетиленові пакети для одягу від виробника "Чернігів Пекедж"

Компанія "Чернігів Пекедж" - провідний український виробник якісної поліетиленової продукції. Одним з основних видів товарів, що виробляються, є пакети типу "майка", "банан" з врізною ручкою і пакунок з петельною ручкою вгорі. Продукція виготовляється з високоякісних сертифікованих гранул первинної обробки. Готові вироби - повністю безпечні, вологостійкі та міцні.

Первинний поліетилен від "Чернігів Пекедж" буває двох видів - ПВТ (високого тиску) і ПНТ (низького тиску). Вироби з ПВТ відрізняються гладкістю, шовковистістю на дотик, мають презентаційний вигляд і не мнуться. Саме цьому виду матеріалу надається перевага при замовленні пакетів для одягу. ПНТ - матовий, при згортанні та розгортанні шурхотить і мнеться, але витримує більшу вагу, ніж ПВТ.

Наша компанія спеціалізується на розробці дизайну та нанесенні різноманітних зображень й написів на продукцію згідно замовлення клієнта. Продуманий дизайн з ненав'язливою рекламою - дуже важливий. Таким пакетом користуватимуться й надалі в повсякденному житті для переносу різних речей, що є вигідним для продавця, так як назву компанії чи торгової марки побачить більше потенційних покупців.

Зображення на пакети наноситься спеціальним обладнанням кількома способами - шовкографії та флексодруку. Метод нанесення обговорюється з клієнтом та обирається індивідуально під кожне замовлення в залежності від типу пакету та тиражу.

Особливості замовлення та доставки пакетів для одягу в Україні

Замовлення на пакети для одягу можна залишити на сайті компанії "Чернігів Пекедж" або зв'язавшись безпосередньо з регіональним представником, який надасть детальну консультацію з усіх питань. Контакти менеджерів вказані у відповідному розділі сайту. Виготовляється і відпускається продукція тиражем від 200 одиниць.

Доставка здійснюється по всій Україні Новою поштою та Делівері. Замовлення вагою понад 500 кг доставляються за рахунок нашої компанії.

Дизайн и типы печати на пакетах

Вариант разработки дизайна нашими сотрудниками удобен и исключает надобность в дополнительной допечатной подготовке, так как изначально оригинал-макеты создаются согласно нашим технологическим требованиям по печати.

Структура компании: