Поліетиленові мішки

07.04.2018

Поліетиленові мішки Chernigov Package Фото 0

Для чого використовують поліетиленові мішки

Сучасні можливості виробництва дозволяють виготовляти поліетиленові вироби різної форми. Одними з найпопулярніших є поліетиленові мішки. Вони стали вдалою альтернативою полотняним або паперовим виробам. Пакувальні вироби з поліетилену - достатньо еластичні, прості в зберіганні. Та найголовніше - надійно захищають продукцію всередині від пилу, вологи, токсичних речовин. Саме тому їх часто використовують для фасування або пакетування.

В харчовій промисловості їх використовують для зберігання сипучих продуктів: круп, цукру, солі. Також виготовляють вкладки, які потрібні для розділення порцій продукту між собою. Завдяки міцності та цупкості поліетилену такі вироби також використовують для зберігання, транспортування твердих речей, зокрема, в будівельній сфері або для утилізації відходів. Так само незамінні вони в сільському господарстві, адже підходять для зберігання добрив, кормів, врожаю.

Які бувають мішки

Поліетиленові мішки відрізняються між собою розміром, товщиною. В харчовій промисловості часто використовують моделі невеликого розміру, бо вони допомагають розфасувати товар потрібної кількості. Для будівельної або сільськогосподарської сфери, навпаки, необхідні вироби більшого об'єму, що характеризуються значною наповнюваністю. Сучасні виробництва дозволяють виготовити поліетилен різної товщини, тому кожен замовник зможе підібрати модель згідно майбутніх цілей.

Також важливим є зовнішній вигляд мішку. Виробники випускають серії товару універсального дизайну та розповсюджених кольорів. Проте, можна замовити мішки за власним смаком. Зокрема, нанести малюнок або логотип свого підприємства. Такий метод послужить додатковою рекламою та позитивно вплине на імідж компанії. Але слід ретельно вибирати метод нанесення фарби. Мішки часто експлуатують, тому важливо, щоб зображення трималося, не тріскалося від температури або пошкоджень.

Де замовити якісні поліетиленові мішки

Впродовж десятиліття на ринку України працює виробник, що професійно та вчасно виготовляє будь-які поліетиленові вироби - це компанія Chernigov Package. Фірма використовує лише сировину, що пройшла сертифікацію українськими експертами. В каталозі представлені вироби для різноманітних цілей, з поліетилену низького та високого тиску.

Широкий вибір доповнюється використанням сучасного обладнання. Зокрема, компанія використовує якісні технології нанесення друку: шовкографію та флексодрук. Chernigov Package реалізує товар оптом й вчасно виконує замовлення будь-якого тиражу. Доставка можлива в усі регіони України, а контролювати процес можна за допомогою регіонального менеджера.

Дизайн и типы печати на пакетах

Вариант разработки дизайна нашими сотрудниками удобен и исключает надобность в дополнительной допечатной подготовке, так как изначально оригинал-макеты создаются согласно нашим технологическим требованиям по печати.

Структура компании: