Поліетиленова плівка

27.06.2018

Поліетиленова плівка Chernigov Package Фото 0

Поліетиленова плівка - універсальний матеріал

Плівка, виготовлена з поліетилену, використовується в багатьох галузях промисловості, а також у сільскому господарстві та на будівництві. Цей матеріал коштує недорого, але при цьому має добрі експлуатаційні характеристики - не пропускає воду та повітря, не псується з часом, не втрачає властивстей під дією низьких та високих температур. Завдяки цьому полотно з поліетилену можна використовувати для упаковки товарів, накривати нею будівельні матеріали, виготовляти дощовики або будувати теплиці. Крім того, таке полотно абсолютно гігієнічне, тому може використовуватись для пакування дитячих товарів.

Поліетиленова плівка може виготовлятись з гранул поліетилену високого та низького тиску. Плівка ПНТ міцніша, в той час як поліетилен високого тиску характеризується стійкістю до проколів. Матеріал вибирається в залежності від того, яку плівку треба отримати - так, ПВТ дозволяє зробити кінцевий продукт прозорим або кольоровим. Крім того, для надання полотну різних якостей виробники використовують різноманітні домішки.

Виготовляється поліетиленова плівка шляхом екструзії. Для цього використовується спеціальний аппарат, у якому гранули поліетилену розплавляються, а отримана масса під тиском подається через голівку екструдера. В результаті цього процесу формується плівка, яка потім скатується в рулони. Окрім полотна, таким чином можна виготовити рукав чи напіврукав з плівки.

"Чернігів Пекедж" - увесь спектр виробів з поліетилену

Виробничі потужності нашої компанії обладнано усім необхідним екструзійним обладнанням, завдяки чому ми можемо виконати замовлення будь-якого рівня складності на виробництво поліетиленовой плівки або пакетів з неї. Висока якість нашої продукції підтверджена тим, що нам довіряють таки відомі в Україні компанії, як Рошен та Київстар. Крім того, ми пропонуємо послуги по розробці та друку логотипів на будь-яких пакетах. Мінімальний обсяг замовлення у нас - двісті пакетів, максимальний - необмежений нічим. Ми пропонуємо різні види поліетилену, у тому числі - біорозкладаємий, що не забруднює оточуючу середу.

Розмістити замовлення Ви можете, звернувшись до наших менеджерів, або безпосередньо через сайт нашої компанії. У другому випадку клієнт отримає п'ятивідсоткову знижку на наші послуги. Готову продукцію ми доставляємо по всій території країни, а у випадку, якщо вага замовлення перевищує п'ятсот кілограмів - робимо це безкоштовно.

Дизайн и типы печати на пакетах

Вариант разработки дизайна нашими сотрудниками удобен и исключает надобность в дополнительной допечатной подготовке, так как изначально оригинал-макеты создаются согласно нашим технологическим требованиям по печати.

Структура компании: