ВІННИЦЯ — ЯКІСНИЙ ДРУК НА ПАКЕТАХ, ПАКЕТИ З ЛОГОТИПОМ НА ЗАМОВЛЕННЯ, ПОЛІЕТИЛЕНОВІ ПАКЕТИ МАЙКА, БАНАН

Региональный менеджер, г. Винница, область:

Иванова Юлия

e-mail: zapad@cherpack.net
тел.: 0800 750 889 (003) (бесплатно по Украине)

Для чого необхідні пакети з логотипом ?

Пакети з логотипом - це ефективна мобільна реклама. Досить уявити собі , яка кількість поліетиленових пакетів щодня використовується споживачами і Ви зрозумієте , що найбільш вдалого рекламного носія Вам не знайти. Кожен клієнт , залишаючи стіни Вашої організації стає так званим "рекламним агентом" . Таким чином замовивши друк на пакетах кількість Ваших потенційних клієнтів збільшитися в геометричній прогресії. Реклама на пакетах - це безумовна вигода для бізнесу і так як поліетиленовий пакет призначений для багаторазового використання важливим фактором є те , наскільки якісні матеріали були використані в процесі його виробництва.

Яка сировина використовується для виробництва пакетів з логотипом на підприємстві ТОВ "КОМПАНІЯ "Чернігів Пекедж" ? Чи сертифікована вона?

З дня заснування наше підприємство взяло курс насамперед на високу якість поліетилену. У своїй роботі ми використовуємо лише первинну сировину виробництва ОАЕ , Угорщини. Це вкрай важливо , оскільки замовляючи друк на пакетах з первинної гранули Ви насамперед проявляєте турботу про своїх клієнтів. Вторинний поліетилен небезпечний і заборонений до контакту з харчовою продукцією , також він має дуже сумнівні фізичні та естетичні властивості ( сіруватий відтінок , специфічний запах , мала міцність і пр. ) ТОВ "КОМПАНІЯ "Чернігів Пекедж" виробляє поліетиленові пакети з сертифікованої сировини , допущеної до контакту з харчовою продукцією ( сертифікати в розділі документація ). Для друку на пакетах використовуються тільки високопігментовані фарби. Ми пропонуємо своїм клієнтам якісний друк на пакетах з доставкою у Вінницю за найбільш прийнятними цінами . Дешево і якісно - це наше кредо. Т.к. ми є виробниками поліетиленових пакетів , весь процес - від видування поліетилену і нанесення на пакет до формування готового виробу , відбувається на базі наших виробничих потужностей .

Пакет банан або пакет майка - що вибрати?

Пакет банан і пакет майка - це два основних види поліетиленових пакетів. На сьогоднішній день безумовним лідером світових продажів яввляется звичайно ж пакет майка. У слідстві відносної дешевизни (але при цьому відмінною вантажопідйомності і місткості ) пакет майка з логотипом вже безліч років утримує лідируючі позиції виробництва. При цьому друк на пакеті майка на нашому підприємстві можливий різними методами ( шовко - і флексография ) , відповідно Ви зможете замовити свою рекламу на пакеті майка як великим так і мінімальним тиражем від 100 шт. Детальний опис дивіться в розділі пакети з логотипом типу "майка" .

Пакет банан у сфері гнучкої упаковки по праву є найбільш презентабельним типом поліетиленового пакетаЗамовити пакет банан з логотипом означає отримати якісну іміджеву рекламу для свого підприємства. Друк на пакеті банан на нашому підприємстві також можливий двома методами. Відповідно Ви зможете замовити пакет банан з логотипом Вашої організації як великим так і малим тиражем від 100 шт. Детальніше в розділі пакети з логотипом типу "банан".

Вибираючи між пакетом банан і пакетом майка ми радимо довіритися багаторічному досвіду менеджерів нашого відділу продажів. Фахівці нашого підприємства порадять Вам оптимальний варіант , виходячи з Ваших потреб і специфіки Вашого підприємства .

Шовкографія на пакетах і флексодрук на пакетах - в чому відмінність ?

Шовкографія на пакеті - це найбільш якісний , відповідно найбільш дорогий метод нанесення. Фарба при друку на пакеті методом шовкографії лягає більш щільним шаром , таким чином нівелюючи недоліки друку , можливі при флексодруку на пакеті (такі , наприклад , як ефект " биття валу " ) . Шовкографія на пакеті зазвичай використовується на тиражах від 100 шт. , Таким чином невеликі магазини та ін організації можуть замовити пакети зі своїм логотипом навіть при мінімальному рекламному бюджеті. Детальніше ( з фотографіями зразків нанесення ) у розділі шовкографія на пакеті . Більш автоматизований і, відповідно , більш бюджетний спосіб для друку на пакетах - це флексодрук . Флексодрук на пакеті Ви можете побачити в будь-якому продуктовому супермаркеті , оскільки економічно обгрунтовано використовувати даний метод нанесення тільки великими тиражами (від 50 кг на нашому підприємстві , еквівалент в пакетах залежить від лінійних параметрів , уточнюйте у Вашого регіонального менеджера). Т.к. швидкість друку при такому типі нанесення значно більше ніж при нанесенні методом шовкографії , для друку на пакеті використовується більш рідка фарба. Це робить помітним деякі недоліки , проте безумовною перевагою флексодруку є низька вартість відбитка. Так як пакет споживачем зазвичай не розглядається на відстані менше , ніж довжина витягнутої руки , то такий частий для флексодруку ефект "биття валу " просто залишається непоміченим. Детальніше в розділі флексодрук на пакеті .

Друк на пакетах у Вінниці . Ціна ?

Ознайомиться з цінами на типові розміри для замовлення пакетів з логотипом Ви можете скачавши  комерційну пропозицію . Однак отримати найбільш точний розрахунок по Вашому запиту Ви можете зв'язавшись з нашим менеджером по м. Вінниця ( контакти див. вище або в розділі контакти Замовити друк свого логотипу на пакеті дуже просто: Ви можете зв'язатися з нашим менеджером також скориставшись формою зворотного зв'язку на нашому сайті. Ви завжди можете розраховувати на оперативну обробку Вашої заявки , тому що політика нашого підприємства така, що розрахунок по можливому замовленню Ви отримаєте не пізніше , ніж протягом 1 години з моменту відправки запиту.

Зробіть розрахунок вартості друку на пакетах вже сьогодні. Щоб підтримувати імідж Вашого підприємства замовлення пакетів з власним логотипом на сьогоднішній день вже скоріше не розкіш , а необхідність.

Які вимоги до наданого макету для друку на пакетах ?

З урахуванням того , що нанесення на пакети на нашому підприємстві здійснюється різними методами ( шовкотрафарет і флексодрук ) , вимоги до наданого макету також різні , тому ми рекомендуємо своїм клієнтам скористатися послугами нашого дизайнера. Досвідчений фахівець врахує всі Ваші побажання з коригуванням під вимоги друку для того , щоб на виході Ви були максимально задоволені готовим продуктом. Якщо у Вас є логотип у векторному форматі ця послуга абсолютно безкоштовна.

Як здійснюється доставка в м. Вінниця ?

На тиражі від 500 кг доставка на Ваш склад в м. Вінниця здійснюється за наш рахунок . Вартість доставки на мелкотіражние замовлення Ви можете уточнити у свого менеджера ( звичайно в межах 25-30 грн/1000 пакетів)

Зазвичай нас шукають по наступних запитах: пакети з логотипом, пакети, поліетиленові пакети, друк на пакетах, реклама на пакетах, виробництво пакетів с з логотипом, дешево, поліетилен, нанесення на пакет, пакет банан, пакет майка, друк на пакеті майка, пакет майка з логотипом, реклама на пакеті майка, замовити пакет банан з логотипом, друк на пакеті банан, замовити пакет банан з логотипом, малим тиражем, фовкографія на пакетах, флексодрук на пакетах, шовкографія, флексодрук, замовлення пакетів, Вінниця, у Вінниці.

Дизайн и типы печати на пакетах

Вариант разработки дизайна нашими сотрудниками удобен и исключает надобность в дополнительной допечатной подготовке, так как изначально оригинал-макеты создаются согласно нашим технологическим требованиям по печати.

Структура компании: