Пакети поліетиленові та їх виробництво

11.05.2018

Пакети поліетиленові та їх виробництво Chernigov Package Фото 0

Сучасний поліетиленовий пакет - зручно та недорого

Пакети з поліетиленової плівки міцно увійшли у наше життя. Це не тільки зручна упаковка для сипучих та інших товарів у супермаркеті, але ще й пакети для пакування покупок, саджанців, наповнювача для котячих туалетів та інші. Пакети з логотипом компанії широко використовуються як фірмова упаковка товару, на презентаціях та конференціях. Цим вони підвищують імідж підприємства та створюють йому рекламу.

Продаж пакетів здійснюють багато фірм-посередників, але для підприємств набагато вигідніше замовляти виготовлення у виробника, який пропонує широкий асортимент продукції та можливість друку фірмового логотипу. Підприємство "Чернігів Пекедж" (Україна) більше десяти років тому освоїло виробництво пакетів, ціни залежать від тиражу та виду продукції (приймається замовлення на виготовлення від 200 штук).

Поліетиленові пакети та їх виробництво в Україні

Компанія ТМ "Cherpack" виготовляє пакувальну продукцію на високотехнологічному обладнанні з високоякісної сировини. Ми є єдиними в Україні володарями автоматизованого шовкотрафаретного обладнання. Завдяки цьому ми можемо виробляти великі партії замовлень в стислі терміни.

На підприємстві працюють талановиті дизайнери, які розроблять для Вас ескіз логотипу компанії. Друк логотипу виконується методами шовкографії та флексопечаті. Вибір методу друку залежить від способу виробництва плівки, тиражу і конструкції виробу.

Як замовити виготовлення пакетів у ТМ ”Cherpack”

Якщо Ви шукаєте, де можна в Україні купити пакети через інтернет-магазин або замовити їх виготовлення у виробника, ознайомтеся з нашими пропозиціями, ціна Вас приємно здивує. Ми пропонуємо купити готові пакети, зразки яких представлені на сторінці cherpack.net, або замовити виготовлення за індивідуальними розмірами з печаткою фірмового логотипу.

Виробничі цехи нашого підприємства розташовані в Чернігові, але ми маємо розвинену дилерську мережу у багатьох містах України. Ви маєте можливість звернутися із замовленням до наших філій або зв'язатися безпосередньо з головним офісом "Чернігів Пекедж". Для цього достатньо заповнити форму заявки на сайті. Наш менеджер зв'яжеться з Вами для уточнення деталей замовлення.

Продукція доставляється по всій Україні за тарифами компаній-перевізників. При замовленні понад 500 кг - доставка безкоштовна у будь-який куточок нашої країни.

Дизайн и типы печати на пакетах

Вариант разработки дизайна нашими сотрудниками удобен и исключает надобность в дополнительной допечатной подготовке, так как изначально оригинал-макеты создаются согласно нашим технологическим требованиям по печати.

Структура компании: