Виробництво поліетиленових пакетів

25.04.2018

Виробництво поліетиленових пакетів Chernigov Package Photo 0

Виробництво поліетиленових пакетів

Пакети, виготовлені з поліетиленової плівки дуже поширені у сучасному світі. У них зручно пакувати сипучі речовини, а також інші товари в супермаркетах. З поліетилену виготовляють пакунки для котячого наповнювача, для саджанців, подарункові пакети й інші вироби. Пакети з фірмовим логотипом являються ефективною рекламною продукцією. Компанія “Cherpack” понад десять років успішно працює на українському ринку. Ми єдині в Україні, хто займається автоматичним шовкотрафаретним друком. Завдяки цьому ми виготовляємо більші об’єми за стислі терміни.

Продукція компанії "Чернігів Пекедж" вологостійка, не піддається впливу хімічних препаратів, довговічна. Мінімальне замовлення – двісті одиниць товару, але вигідніше замовляти більші партії, це впливає на ціну. Можна замовити продукцію різних розмірів й типів. Для виготовлення невеликих партій фірмових пакунків зручніше використовувати шовкотрафаретний друк. Цей спосіб надає зображенню яскравості, відрізняється високою якістю. Флексодрук має нижчу собівартість, але кольори будуть не такі яскраві. Важливо, щоб вироби були міцними й надійними, а фірмові логотипи помітними. Пакунки бувають різних типів: майки з ручками, банани з прорубаними отворами, або з ручками петлями. Саме на останніх солідно виглядають фірмові зображення.

Популярний виробник "CherPack"

Популярність продукції нашої компанії "Чернігів Пекедж" забезпечує висока якість продукції, новітнє обладнання, інноваційні технології виробництва, екологічно безпечні матеріали. Виробництво поліетиленових пакетів відбувається безпосередньо у Чернігові, на власних виробничих потужностях. Але розгалужене постачання продукції поширене у всіх регіонах країни. Замовник має можливість звернутися у філіали фірми, або зв’язатися з центральним офісом. Клієнт має поповнити спеціальну форму на сайті компанії. Менеджери сайту вийдуть на зв'язок з Вами для уточнення деталей оплати й перевезення товару.

Компанія "Чернігів Пекедж" один з кращих виробників поліетиленових пакетів на ринку України. Розрахуватися за товар можна у будь-якій формі – безготівковій або готівкою. Ціни, запропоновані фірмою" CherPack", одні із найбільш вигідних в Україні. Перевезення здійснять надійні фірми Нова пошта або інші на вибір замовника. При виникненні питань потрібно звернутися до співробітників сайту за вказаними контактами.