Виробництво пакетів банан з поставкою по Україні

04.04.2018

Виробництво пакетів банан з поставкою по Україні Chernigov Package Photo 0

Який вигляд має пакет типу "банан"

Поліетиленові пакети, які отримали назву "банан", виготовляються прямокутної форми, з вирубними ручками, які за своєю формою нагадують банан. Ця схожість і дала назву виробу.

"Банан" частіше за інші пакети використовують для реклами, тому що завдяки своїй конструкції він завжди має розправлений вигляд і нанесений на нього логотип або малюнок чітко видно. Ці пакети часто використовуються на презентаціях, у якості упаковки брендових товарів, косметики, ювелірних виробів, для поширення рекламних буклетів та ін.

Пакет типу "банан" користується підвищеною популярністю та широко використовується торговими підприємствами. А якщо на ньому нанесений красивий, грамотно виконаний логотип підприємства, тоді він стає ще й мобільною рекламою, забезпечуючи впізнаваність Вашої компанії.

Виробництво пакетів "банан" з поставкою по всій Україні

Виробниче підприємство "Чернігів Пекедж" виготовляє пакети з сертифікованої гранульованої сировини, що забезпечує високу якість кінцевого продукту.

Велике значення має рекламний малюнок, нанесений на пакет. Ми друкуємо малюнки методами автоматичного флексодруку та шовкографії. Обидва методи дають багатобарвний, з чітко виконаними дрібними деталями малюнок. Поверхня цього пакета - гладенька, блискуча, завжди розгорнута, тому логотип дуже гарно бачать всі оточуючі. Така реклама не завадить жодному підприємству.

Ми виготовляємо пакет "банан" із звичайними прорубними ручками, який призначений для неважких виробів. Другий варіант - посилені прорубні ручки та додаткова донна складка. Такий пакет підійде для більш важких та габаритних товарів. ТМ "Cherpack" приймає замовлення на виготовлення пакетів типу "банан" тиражем від 200 штук.

Зручне замовлення пакетів виробництва "Чернігів Пекедж"

Наше підприємство більше ніж десять років займається виготовленням поліетиленових пакетів. Виробничі потужності розташовані у Чернігові, але завдяки розгалуженій мережі дилерських компаній наша продукція доступна по всіх регіонах України. Повний перелік регіональних представництв Ви знайдете на нашій сторінці. Замовити виготовлення пакетів можна, звернувшись до наших дилерів, або безпосередньо зв'язавшись з нами на сайті cherpack.net. Наш менеджер вийде на зв'язок для уточнення деталей угоди. Розрахуватися за виготовлений заказ можливо декількома способами, обирайте зручний для себе - готівковий або безготівкоаий переказ, банківська картка.

По місту Чернігів продукція доставляється безкоштовно, інші регіони - згідно тарифам компаній-перевізників. При замовленні продукції вагою понад 500 кг доставка на Ваш склад буде виконана безкоштовно, незалежно від місця його розташування.