Виготовлення поліетиленових пакетів

06.07.2018

Виготовлення поліетиленових пакетів Chernigov Package Photo 0

Упаковка, яка стала незамінною

Поліетиленові пакети міцно увійшли в наше життя й стали незамінними у побуті. У маленькі ми складаємо дрібні товари, у великі - всі покупки, або можна красиво упакувати подарунок.

У продажу є пакети різних розмірів, конструкцій, призначення. Кожен магазин прагне замовити виготовлення упаковки зі своїм логотипом, щоб про нього дізналося якомога більше людей. Дуже популярні пакети з барвистим малюнком (квіти, тварини, фото міст, привітання), в них можна упакувати подарунок. Презент, упакований таким чином, не тільки приємно отримувати, його приємно також дарувати.

Крім упаковки подарунків, пакети типу "банан" затребувані на презентаціях, їх із задоволенням використовують для упаковки рекламної продукції салони краси, ресторани, готелі та інші підприємства. Такий пакет завжди в розправленому вигляді, тому логотип на ньому добре видно.

Де в Україні можна вигідно замовити виготовлення поліетиленових пакетів

Купити готові пакети, які є на складі або виготовити їх за індивідуальним замовленням зручно й вигідно на підприємстві "Чернігів Пекедж".

Наше підприємство більше десяти років виготовляє різну поліетиленову упаковку. Цехи оснащені високотехнологічним сучасним обладнанням, продукція виготовляється з сертифікованої гранульованої сировини. Друк малюнка здійснюється двома методами - шовкографії та флексодруку. Обидва методи дають гарний результат, який з них вибрати, залежить від виду пакета та тиражу. Ми приймаємо замовлення обсягом не менше 200 штук.

Наше підприємство дбає про збереження навколишнього середовища, тому ми запустили нову лінію з виготовлення біорозкладаної поліетиленової упаковки. Її ціна не відрізняється від звичайної плівки.

"Чернігів Пекедж": зручно замовляти та отримувати готову продукцію

Для того, щоб замовити виготовлення або купити потрібну поліетиленову упаковку, досить на сайті cherpack.net заповнити заявку. Наш менеджер зв'яжеться з Вами й надасть всю необхідну інформацію. На порталі Ви також можете ознайомитися зі зразками нашої продукції.

Замовити виготовлення необхідної поліетиленової упаковки можна, звернувшись в наше регіональне представництво, яке знаходиться найближче від Вашого місця проживання.

Незважаючи на те, що наша виробнича база знаходиться в Чернігові, ми доставляємо продукцію в усі населені пункти України.