Упаковка Львiв

25.03.2018

Упаковка Львiв Chernigov Package Photo 0

Виготовлення поліетиленової продукції "під ключ"

Наша компанія виконує повний цикл виготовлення якісної поліетиленової продукції, починаючи з дизайну пакетів і закінчуючи доставкою готового замовлення.

Підприємство "Чернігів Пекедж" має новітнє обладнання, для виробництва пакетів використовуємо сертифіковану сировину. Ми виготовляємо пакети методами високого і низького тиску, друк логотипу - шовкографія і флексодрук. Кожен метод має свої переваги, його вибір залежить від тиражу, форми пакета, товщини поліетиленової плівки.

Упаковка з логотипом компанії - це дієва мобільна реклама, яка підвищить імідж Вашого бізнесу та виведе його на новий рівень. Ви маєте можливість представити свій ескіз логотипу або замовити його у нашого дизайнера.

Ми раді представити новинку нашого виробництва - пакети біорозкладні. Їх можна використовувати для фасування і пакування товару. Цю продукцію ми виготовляємо з логотипом та без нього, ціна залишається незмінною.

Регіональне представництво ТМ CHERPACK у Львові

Виробничі цехи нашого підприємства розташовані у місті Чернігів. Але, для зручності наших замовників, ми відкрили дилерську мережу по всій Україні.

В офісі регіонального представництва міста Львів Ви маєте можливість ознайомитися зі зразками нашої продукції і зробити замовлення. Замовлення на друк продукції приймаються починаючи з тиражу 200 штук, маємо можливість виготовляти пакети нестандартних розмірів, за індивідуальним замовленням. Терміни виготовлення і постачання готової продукції, обумовлюються у кожному випадку окремо. Вартість доставки упаковки Чернігів - Львів визначається компанією перевізником. При замовленні продукції вагою від 500 кг, доставка за рахунок ТМ CHERPACK. Регіональний менеджер проконсультує Вас з усіх питань.

Більш повну інформацію Ви знайдете на сайті нашої компанії cherpack.net.