Пакети з логотипом від виробника

06.04.2018

Пакети з логотипом від виробника Chernigov Package Photo 0

Пакети з логотипом – відмінне рішення для перевезення товарів

Кожна людина не уявляє свого життя без якісної полієтіленової упаковки. Коли ми відвідуємо супермаркет або магазин побутової техніки, з'являється гостра необхідність укласти товари так, щоб не пошкодити їх у дорозі. У такому разі пакет «майка» стане гарним рішенням. Подібний пакет є багатофункціональнім. Він, як правило, виготовляється із поліетилену низького тиску. Це забезпечує його міцність та довговічність при відносно низькій ціні. Зазвичай на пакетах «майка» є символіка магазину, що забезпечує популяризацію бренда.

Коли людина купує ювелірні прикраси або інші коштовні подарунки до будь-якого свята, доцільно покласти їх у невеликий якісний пакет типу «банан» або у пакунок з петлевою ручкою. Такі пакети у більшості випадків виготовляються із поліетилену високого тиску. Пакунок буде виглядати презентабельно. Логотип на ньому - яскравий та дуже помітний для оточуючих.

Людина відвідує будь-який захід з нагоди презентації нової компанії? Це означає, що такі інформаційні матеріали, як брошури, буклети або фірмові календарі доцільно покласти у невеликий пакет «банан» із символікою компанії. Використання таких пакунків може додати заходу значимості.

Якісні поліетиленові пакети з логотипом від виробника «Cherpack»

«Cherpack» – це українська компанія, як знаходиться у Чернигові. Ми працюємо вже більше 10 років та є одними з лідерів у галузі виробництва поліетиленової продукції. Компанія представляє широкий асортимент:

  • різноманітні пакети типу «майка», «банан», із петлевою ручкою;
  • фасувальні пакунки для супермаркетів;
  • пакети для котячого наповнювача;
  • пакунки для розсади.

У виробництві ми використовуємо тільки сировину європейської якості. Вона є безпечною та не токсичною, що підтверджено сертифікатами якості. Поліетиленова плівка, яка використовується для виготовлення пакетів, проходить повний контроль згідно вітчизняних стандартів.

Для того, щоб пакет був унікальним, ми виконаємо друк будь-якої символіки підприємства. У виробництві використовуються два типи друку:

  • шовкодрук;
  • флексодрук.

Будь-який дизайн пакета обговорюється із замовником. Ми гарантуємо, що фарба для друку логотипа є надійною, довговічною та з часом не втратить яскравості кольорів.

Компанія «Cherpack» представляє власний сайт cherpack.net

На нашому сайті є повна інформація про будь-який товар, що ми пропонуємо. Також є можливість зв'язатися з нами за телефоном: (067) 160-29-13 або надіслати електронного листа за адресою: info@cherpack.net. На сайті функціонує кнопка зворотного виклику. Залиште Ваш номер мобільного телефону для зручного зв'язку.

Ми відправляємо товар по всій територій України. Для оптових покупців є спеціальні пропозиції. Подробиці можна дізнатись у регіонального менеджера. Мінімальний заказ – це 200 пакетів. Нашими постійними покупцями є різноманітні установи: банки, аптеки, магазини. Ми будемо дуже раді, якщо саме Ви станете нашим наступним постійним покупцем.