Пакети з логотипом в Україні

20.04.2018

Пакети з логотипом в Україні Chernigov Package Photo 0

Популярна упаковка, яка є рекламою Вашої компанії

Поліетиленові пакети, які розміщенні у доступному для покупців місці - неодмінний атрибут супермаркетів. Крім цього, кожна торгова мережа пропонує пакети різного розміру - більш щільні, з фірмовим логотипом. Грамотно виконана й барвисто нанесена інформація про компанію на упаковці привертає увагу та запам'ятовується. Такий рекламний хід - найзручніший і масовий.

Найбільш вигідний спосіб купити пакети великі й маленькі - замовити їх виготовлення оптом (від 200 шт.) на підприємстві, яке займається виробництвом полімерної упаковки.

Де в Україні вигідно заказати пакети з логотипом

На території України працює кілька заводів, які зайняті випуском полімерної упаковки. Один з найбільш великих і популярних виробників упаковки - компанія "Чернігів Пекедж".

Виробництво поліетиленових пакетів централізовано у Чернігові, але це не заважає нам співпрацювати з клієнтами по всій Україні. Доставка замовлень проводиться швидко в усі міста нашої країни. Підприємство оснащене високотехнологічним сучасним обладнанням, що дозволяє виробляти продукцію високої якості, яка відповідає всім вимогам сьогоднішнього дня, у найкоротші терміни.

На підприємстві працюють талановиті дизайнери, які на Ваше замовлення створять ескіз логотипу для упаковки. Логотипи наносяться на упаковку методами шовкографії і флексодруку. У виробництві використовується сертифікована сировина, що дозволяє виробляти продукцію високої якості з мінімальною ціною.

Наше підприємство випускає пакети всіляких розмірів - від маленьких "майок" до великих пакетів. Ми надаємо можливість замовити великий пакет підвищеної міцності (ручка "петля" або прорубана), які незамінні для супермаркетів, магазинів будівельних товарів та побутової хімії. Ознайомитися із зразками нашої продукції, орієнтовним прайсом цін можна на нашому сайті cherpack.net або у регіонального менеджера.

Для того, щоб замовити виготовлення необхідної упаковки з логотипом Вашого підприємства, зв'яжіться з менеджером. Він проконсультує Вас з різних питань та прорахує вартість індивідуально. Ми виготовляємо пакети за готовими зразками та за індивідуальним замовленням.

Доставка готової продукції здійснюється по всіх регіонах Україні.