Пакети поліетиленові оптом

31.05.2018

Пакети поліетиленові оптом Chernigov Package Photo 0

Поліетиленові пакети - зручність та безпека

Поліетилен - це перевірений часом матеріал, пакети з якого виготовляють з тисяча дев'ятсот п'ятдесят сьомого року. Спочатку такі вироби використовувались для пакування хліба, овочів та фруктів, але з часом спектр використання поліетиленових пакетів значно розширився. На даний момент їх використовують у промисловості, торгівлі, та у побуті, оскільки поліетилен - це недорогий, але, водночас, зручний матеріал, який є абсолютно безпечним для людини. Тому поліетиленові пакети можна без остраху використовувати для фасування продуктів харчування. Поліетилен хімічно інертний, водонепроникний, та добре переносить мінусову температуру, що істотно розширює можливості їого використання. Завдяки цьому по всій земній кулі кожного року виготовляється декілька трилліонів різноманітних поліетиленових пакетів, а більшість замовників зацікавлені купувати їх оптом.

Види поліетиленових пакетів

Для виготовлення пакетів зазвичай використовують поліетилен високого або низького тиску, який істотньо розрізняється по своїм якостям. Поліетилен високого тиску - це матеріал, з якого виготовляють пакети з гладкою поверхнею. Здебільшого, з нього виготовляють іміджеві пакети, до яких висуваються жорсткі вимоги щодо їх естетичного зовнішнього вигляду. На таких пакетах зручно друкувати логотипи, оскільки на глянцевій і рівній поверхні малюнки виглядають краще і яскравіше. Крім того, плівка з ПВТ добре захищена від проколів гострими кутами.

Пакети з ПНТ - це великий внутрішній обсяг і можливість витримати значну вагу. Пакети типу "майка" з ПНТ можна побачити у будь-якому супермаркеті, де їх використовують для упаковки покупок. Крім того, з цього матеріалу виготовляють пакети для битових та будівельних відходів. У той же час, для виготовлення іміджевих виробів ПНТ підходить погано, оскільки така плівка фактично не тримає форму.

У абсолютній більшості випадків компанія, що замовляє оптову партію поліетиленових пакетів, бажає, щоб на них був надрукований їх логотип. Існує дві основні технології друку на поліетилені - це флексографія та шовкотрафаретний друк. У першому випадку використовується спеціальна гнучка флексоформа з полімерів. Такий метод добре підходить для виробництва великих партій пакетів, оскільки за допомогою одного кліше можна надрукувати декілька мілліонів пакетів. Друга технологія, шовкографія - це метод, за допомогою якого можна отримати більш яскраву картинку. Робота може виконуватися вручну, чи за допомогою спеціального станка - перший варіант дозволяє отримати неперевершену якість зображення, а другий коштує дешевше, і є набагато швидшим.

Чернігів Пекедж - пакети з поліетилену великим і малим оптом

ООО "Чернігів Пекедж" - це компанія, яка більше десяти років виробляє різноманітні поліетиленові пакети - від простих до іміджевих. Обладнання нашого виробництва дозволяє нам працювати із поліетиленом високого та низького тиску, а також наносити на наші вироби логотипи будь-якого рівня складності методом флексографії та шовкографії. Крім того, ми пропонуємо послуги дизайну - спеціалісти компанії зроблять так, щоб Ваші пакети мали унікальний зовнішний вигляд. Ознайомитись з прикладами робіт можна на сайті нашої компанії.

Крім того, на нашому сайті можна розмістити замовлення в режимі онлайн, та отримати за це знижку у розмірі 5 відсотків. Ми виготовляємо як великі, так і маленькі партії пакетів з 200 штук. Більш детальну інформацію клієнти можуть отримати у наших менеджерів.