Пакети майка опт в Україні

27.03.2018

Пакети майка опт в Україні Chernigov Package Photo 0

Реклама на пакетах типу "майка"

Поліетиленові пакети, які отримали назву "майка", виготовляються прямокутної форми з двома цільними ручками. Така конструкція забезпечує міцність кулька і витримує великі навантаження. З двох його боків закладені складки, розправивши які, Ви збільшуєте обсяг і отримуєте можливість переносити вантажі різної форми.

Виріб типу "майка" користується підвищеною популярністю та широко використовується в торгових підприємствах. А якщо на ньому нанесений красивий, грамотно виконаний логотип підприємства, то він стає ще й мобільною рекламою, забезпечуючи запам'ятовуваність Вашої компанії.

Виробниче підприємство "Чернігів Пекедж" виготовляє пакети-майки з поліетилену низького тиску. Вироби, виготовлені таким способом, дуже міцні, вони стійкі до вологи, коливання температур. Залежно від товщини поліетилену, кульки здатні витримувати навантаження від 5 до 13 кг.

Велике значення має рекламний малюнок, нанесений на пакет. Ми друкуємо малюнки методами автоматичного флексодруку та шовкографії. Малюнок, нанесений методом шовкографії, виходить більш об'ємним і багатобарвним. Наша компанія володіє єдиним в Україні автоматичним шовкотрафаретом, який здатний завдавати друк на рулонний матеріал. Тому ми маємо можливість виробляти пакети-майки з печаткою реклами, логотипом компанії методом шовкографії, ціна залежить від розміру вироба та тиражу (замовляти можна кількість від 200 штук).

"Чернігів Пекедж" - пакети майка опт по всій Україні

Наше підприємство більше десяти років займається виготовленням поліетиленових пакетів. Виробничі потужності розташовані у Чернігові, але завдяки розвиненій мережі дилерських компаній, наша продукція доступна у всіх містах України. Замовити виготовлення пакетів зручно у наших дилерів, або безпосередньо зв'язавшись з нами на сайті cherpack.net. Наш менеджер зв'яжеться з Вами для уточнення деталей угоди.

За межі Чернігову продукція доставляється по тарифах компаній-перевізників. При замовленні продукції вагою понад 500 кг доставка на Ваш склад буде виконана безкоштовно, незалежно від місця його розташування.