Пакети банан фірмові пакети з логотипом

13.05.2018

Пакети банан фірмові пакети з логотипом Chernigov Package Photo 0

Фірмові пакети з логотипом — дієвий рекламний інструмент компанії

Серед інших видів рекламної продукції поліетиленові пакети займають вагомі позиції, як практичний і зручний пакувальний матеріал. А нанесений на нього логотип — це найефективніша мобільна реклама, яка не тільки нагадує про компанію і її товари власнику пакету, але й привертає увагу багатьох потенційних клієнтів. Кожен день рекламу бачать тисячі людей і такий ефект можна порівняти з переглядом рекламних роликів. Але на відміну від них, реклама на поліетиленових пакетах — набагато дешевша.

Серед інших видів пакувальної поліетиленової продукції, яку виробляє ТОВ «Компанія «Чернігів Пекедж», слід виділити окремо пакети банан — фірмові пакети з логотипом. Саме цей вид пакетів відносять до розряду елітного класу упаковки, завдяки презентабельному зовнішньому вигляду. Пакет банан — це компактний прямокутний виріб, який має прорубні ручки у формі банану. Високоякісний поліетилен високого тиску, який використовується при виробництві, забезпечує прибавливий зовнішній вигляд — глянцеву поверхню, приємні тактильні якості. Пакет-банан не деформується, чудово тримає форму, тому зображення, нанесене на його поверхню, є повністю читабельним і сприймається в якості ненав’язливої реклами.

Для збільшення міцності ручки укріплюються методом гарячого рейтера. Зображення на таких пакетах можуть бути нанесені з обох сторін, а бічні й донні складки надають пакету більш прибавливого та респектабельного вигляду. Завдяки всім цим якостям, такий вид упаковки найчастіше використовується на презентаціях, промо-акціях, семінарах, виставках, підкреслюючи імідж й високий статус компанії.

Високоякісні пакети банан з логотипом власного виробництва від ТОВ «Компанії «Чернігів Пекедж»

Виробничі площі нашої компанії розташовані у місті Чернігові й мають все необхідне обладнання для виготовлення поліетиленових пакетів типу «банан», починаючи з витягування поліетиленового полотна необхідної щільності та кольору та завершуючи нанесенням зображення й вирубкою готового пакету з відвантаженням на склад замовника. В якості сировини для екструдера – обладнання, що забезпечує виготовлення поліетиленового «рукава» - використовуються сертифіковані імпортні гранули. Для щільнішого закріплення фарби «рукав» проходить обробку токовим зарядом коронатора.

Нанесення логотипу та фірмової символіки на поверхню пакету здійснюється методами флексодруку та шовкографії. Ми приймаємо замовлення на виготовлення пакетів оптом, а також в роздріб від 200 примірників, що дозволяє замовити рекламу, виходячи з конкретного бюджету фірми. В арсеналі ТОВ «Компанія «Чернігів Пекедж» — планетарна та стекова флексомашини, розраховані на великі тиражі, а також ручний і автоматичний шовкотрафарет, який дозволяє виконувати більш насичений та об’ємний друк на пакетах невеликими партіями, здійснювати друк на готових виробах, а також двостороннє нанесення зображення.

Як замовити фірмові пакети «банан» з логотипом

Робота нашого підприємства розповсюджується по всій території України. В кожному регіоні для зручності замовликів є офіційний представник компанії — регіональний менеджер, з яким можна зв'язатись за телефонами, вказаними на нашому сайті в розділі "Контакти". Менеджер приймає замовлення, консультує, робить розрахунок, а також забезпечує повний контроль виконання замовлення на всіх етапах виробництва до здачі кліенту. Ми забезпечуємо доставку по території України відомими перевізниками «Нова Пошта» та «Delivery», а при великих замовленнях від 500 кг — доставка безкоштовна.