Флексографічний друк

24.05.2018

Флексографічний друк Chernigov Package Photo 0

Реклама на упаковці

Будь-яка комерційна організація потребує реклами своїх товарів або послуг. Звичайно, якщо компанія має достатній бюджет для того, щоб звернутися до престижного рекламного агенства, то досвідчені фахівці розроблять цілі стратегії по просуванню рекламованого товару на ринок. Але як рекламувати свій товар маленьким або новим компаніям, які поки не мають у своєму розпорядженні значних бюджетiв?

Торгівлею люди займаються багато століть, за цей час виробники винаходили безліч рекламних тактик, що дозволяли збільшити продажі продукції. Частина цих тактик вже забулася і пішла в минуле, але деякі прості та ефективні методи поширення інформації про продукцiю актуальні і сьогодні. Йдеться про рекламу на упаковці.

Поліетиленовий пакет - універсальна упаковка

Упаковка повинна гарантувати збереження товару, тобто забезпечити надійне його транспортування до пункту призначення і захистити товар від впливу зовнішнього середовища. Крім того, упаковка є ідеальним рекламним носієм інформації про якість товару, його переваги, а також відомостей про контакти для бажаючих співпрацювати з компанією-виробником.

Універсальної упаковкою для товарів будь-якого типу є поліетиленові пакети з друком. Цей вид упаковки задовольняє всім перерахованим вище вимогам. Крім того, якісний поліетиленовий пакет може довго виконувати функції ручної поклажі, а значить багато людей зможе побачити і запам'ятати надруковану на ньому інформацію. Даний вид упаковки дешевий і якісний.

Флексографічний друк: особливості та переваги

Один з методів нанесення зображення на поверхню пакету - флексодрук. Даний метод нанесення малюнка на еластичну поверхню є ротаційним прямим друком з використанням рідких барвників, здатних швидко висихати. При цьому використовуються еластичні кліше, які закріплюються на спеціальних циліндрах різних розмірів. Використовувані кліше досить довговічні і витримують тиражування в декілька мільйонів одиниць друку.

Існує два способи флексографічного друку: стековий і планетарний. Перший більш дешевий і дозволяє тиражувати зображення з використанням до чотирьох різних кольорів, другий спосіб дорожчий і якісніший, можливе використання до восьми різних кольорів. Основними перевагами флексографии є якість, швидке виконання друку, відносна дешевизна.

Де краще замовити партію пакетів з флексодруком

Основою діяльності компанії Чернігів Пекедж є європейський підхід до бізнесу: висока якість товару, бездоганне виконання контракту, виплата податків, екологічна безпека продукції. Наші пакети розкладаються на полігоні для відходів протягом трьох років, тому, замовляючи у нас товар, Ви не просто купуєте упаковку з рекламою, але і дбаєте про екологію.

Чернігів Пекедж приймає замовлення на виготовлення пакетів різних модифікацій: "банани", "майки", тисячники, зразки з петльовими ручками, пакети для розсади, котячого наповнювача і так далі. Вироби можуть бути будь-якої форми, кольору, товщини поліетилену. Мінімальна партія товару складає 200 примірників. Флексографічний друк на пакет наноситься за допомогою сучасного технологічного обладнання.

Замовити партію пакетів з флексографічним друком можна в нашому чернігівському офісі, також можна зв'язатися з менеджером за допомогою контактного телефонного номера або написати повідомлення на електронну поштову скриньку. Повний обсяг інформації про умови співпраці, ціни, знижки, контакти доступний на сайті cherpack.net.