Де вигідно замовляти поліетиленові пакети

07.08.2018

Де вигідно замовляти поліетиленові пакети Chernigov Package Photo 0

Призначення поліетиленових пакетів

Пластиковий пакет є досить популярним видом пакування товарів. Його виготовляють із поліетиленової плівки, яка характеризується як гнучкий матеріал, що не пропускає повітря і вологу. Невелика вартість поліетиленових пакетів дає змогу використовувати їх для різних цілей: для зберігання і транспортування продуктів харчування, порошків, хімічних речовин, відходів. Найчастіше їх можна зустріти у магазинах та великих торгових точках, а також вони використовуються у побуті.

Замовляючи такий продукт, слід ознайомитись з його особливостями. На сьогоднішній день виробники даної продукції виготовляють велику кількість пакувальних виробів із поліетилену, які різняться між собою за розміром та формою:

  • пакет-майка;
  • "банан" (з вирубною ручкою);
  • вироби із петлевою ручкою;
  • фасувальні пакети.

"Майка" має двошарові ручки, які своїм зовнішнім виглядом нагадують предмет одягу. Такий пакет призначений для транспортування різних виробів, продуктів невеликої ваги. "Банани" менш міцні та вміщують у себе менший об'єм товарів, ніж попередній вид, але на них значно краще наноситься різне зображення та рекламний текст, що дозволяє їх використовувати для підвищення іміджу компанії. Петльова ручка у пакетах може бути мотузковою або із поліетилену. Такі вироби мають привабливий зовнішній вигляд та більш міцні. Фасувальні пакети не мають спеціальної ручки, оскільки призначені для інших цілей. Вони використовуються для захисту продукції від вологи та різних забруднень, а також застосовуються при упакуванні сипких виробів, продовольчих й непродовольчих товарів та іншого.

Як виготовляють поліетиленові пакувальні вироби

У виробництві такої продукції використовується поліетилен високого та низького тиску. Перший вид матеріалу має високу вартість, але він відрізняється підвищеною гладкістю і не шарудить під час використання. Головною перевагою поліетилену низького тиску є його висока міцність. Для виготовлення вихідних рукавів застосовуються сертифіковані гранули первинної обробки, що дає змогу забезпечити екологічність й безпеку пакувальних виробів без шкідливих токсинів. У виробництві створюються поліетиленові пакети різних розмірів і щільності матеріалу. А для кольорового вихідного полотна використовуються фарбувальні концентрати.

Виготовлення пакетів передбачає наступні етапи:

  • макетування пакета в електронному вигляді із наданням форм й розмірів;
  • екструзія поліетиленового рукава заданої щільності й розміру;
  • підготовча активація для подальшого нанесення фарби з метою її надійного закріплення на поверхні;
  • друк зображень методом шовкографії або флексоспечаті;
  • висікання готового виробу відповідно за його типом.

Де вигідно замовляти пакети різних видів з нанесеним на поліетилені логотипом

Останнім часом багато людей замовляють поліетиленові пакети через інтернет. Компанія "Chernigov Package", яка має багаторічний досвід роботи, спеціалізується на виробництві якісних поліетиленових пакетів. Ми створюємо максимально вигідні умови покупки, а цінова політика компанії приємно здивує кожного покупця. Вартість роботи уточнюйте у менеджерів за телефоном, оскільки кожне індивідуальне замовлення має свої особливості. Ми використовуємо тільки високоякісні матеріали та сучасне обладнання, завдяки чому пакети витримують великі навантаження та мають довгий експлуатаційний термін. Незважаючи на те, що виробничий цех знаходиться у Чернігові, замовити пакети можливо з будь-якого міста України.