Де вигідно купити пакети банан

10.05.2018

Де вигідно купити пакети банан Chernigov Package Photo 0

Що таке пакет типу "банан"

"Банан" - це поліетиленовий пакет, виготовлений як прямокутник, що має прорубні овальні ручки. Їх форма нагадує банан, така схожість й визначила його назву.

Пакет "банан" з печаткою логотипу компанії - це розумний рекламний хід, який забезпечує впізнаваність Вашого бренду, підносить імідж на новий рівень. Завдяки своїй конструкції, він завжди розправлений, нанесений малюнок добре видно. Такі вироби широко використовуються не тільки як упаковка фірмової продукції, а й як подарунковий варіант.

Підприємство "CherPack" виробляє пакети типу "банан" без малюнку та - за індивідуальним замовленням - з печаткою логотипу Вашої компанії: звичайні із вирубною не посиленою ручкою і з посиленою ручкою та донною складкою. Другий варіант значно збільшує обсяг й вантажопідйомність пакета.

Друк малюнка на пакетах проводиться методами флексодруку або шовкографії, кожен з них має свої переваги. Який з них краще вибрати, Вам підкаже технолог, це залежить від потрібної щільності плівки, конструкції пакета й тиражу.

Де в Україні можна вигідно замовити та купити пакети типу “банан”?

Виробничі потужності "Чернігів Пекедж" зосереджені у місті Чернігові, але це не заважає нам виконувати замовлення, які надходять з усіх кінців України. Ми маємо широку дилерську мережу у всіх регіонах країни, наші менеджери швидко та якісно забезпечать виконання індивідуального замовлення (приймаємо замовлення тиражем від 200 шт). Ви можете безпосередньо зв'язатися з нашим менеджером на сайті cherpack.net й отримати професійну консультацію. На сайті представлена ​​інформація про наше підприємство, продукцію, що випускається, терміни виготовлення та прейскурант цін.

Доставка готової продукції здійснюється в усі населені пункти України за тарифами компанії-перевізника. При замовленні продукції вагою від 500 кг, доставку до Вашого складу оплачує "Чернігів Пекедж".