Де замовити пакети поліетиленові в Україні

03.08.2018

Де замовити пакети поліетиленові в Україні Chernigov Package Фото 0

Поліетиленові пакети – зручний спосіб перенесення продуктів та речей

Пакети з поліетилену стали одним з популярніших та найпоширеніших товарів народного вжитку не тільки на українському ринку, а й в усьому світі. Даний предмет побуту робить життя кожної людини більш комфортним та зручним. Спектр їх використання достатньо широкий і різноманітний. Без такого простого та практичного упакування не обійдеться будь-який похід у магазин, супермаркет чи на ринок. Також він застосовується в побуті для різних цілей: зберігання круп, макаронних виробів та інших речей. Великі торгівельні організації щодня використовують пакети, які різняться своїм розміром, формою й призначенням. Крім цього, такий вид пакування виконує ще й функцію реклами. Логотип або інше зображення чи інформація, надруковані на пакеті, є ефективним і доступним засобом рекламування продукції, різних послуг та бренду. На відміну від інших способів реклами, пакети з поліетилену гарантують довгий термін служби і весь цей час таке пакування з логотипом працює на імідж фірми.

Крім того, поліетиленові пакети мають ще й інші переваги. На сьогодні вони є найдоступнішим та дешевим типом пакувального матеріалу. Екологічна чистота товару дає можливість упаковувати як непродуктову продукцію, так і продукти харчування, при цьому якісні характеристики товарів не змінюються. Широкий вибір різноманітних пакетів дає змогу кожному придбати продукцію в залежності від власного смаку та бюджету. Крім цього, такий вид пакування можливо з легкістю зберігати вдома і він не буде займати багато місця.

Які бувають типи поліетиленових пакетів

Пакети виготовляють з поліетилену високої щільності або з поліетилену низької щільності. Перший тип матеріалу характеризується пластичністю, виріб з нього добре тягнеться, а пакети найчастіше випускаються прозорими. Виріб з поліетилену низької щільності - менш пластичний, але він більш міцний. Також пакети відрізняються один від одного за розміром та формою. На ринку даної продукції існують наступні види:

  • фасувальні – зазвичай тонкі та прозорі, тому не мають достатній рівень міцності;
  • пакети-майка – мають оригінальну і досить міцну ручку та можуть витримати великі навантаження;
  • пакети з вирубною ручкою ("банан") – не характеризуються великою міцністю, але вони більше підходять для упакування і транспортування об'ємної продукції;
  • пакувальний виріб з ручками-петлями – має мотузкову або пластикову ручку, яка відрізняється високим ступенем вантажопідйомності та міцності.

Де замовити якісні поліетилені пакети в Україні

Компанія "Chernigov Package" пропонує широкий асортимент пакувальних виробів з поліетилену. Виготовлені нами товари відрізняються високим ступенем надійності та якості. Виробничий цех, який розташований у місті Чернігів, оснащений сучасним обладнанням. Наша компанія приймає замовлення на виготовлення пакетів із поліетилену різного рівня складності, форми та розміру. З готовими роботами Ви зможете ознайомитись на сторінці нашого сайту. Замовлення приймаються як у онлайн-режимі, так і за вказаними номерами телефонів. Умови оплати та доставки дізнавайтесь у менеджерів організації "Chernigov Package".

Дизайн и типы печати на пакетах

Вариант разработки дизайна нашими сотрудниками удобен и исключает надобность в дополнительной допечатной подготовке, так как изначально оригинал-макеты создаются согласно нашим технологическим требованиям по печати.

Структура компании: