Чому ми пакуємо продукцію у мішки?

28.08.2020

Чому ми пакуємо продукцію у мішки? Chernigov Package Фото 0

Нам часто задають питання, чому ми зазвичай пакуємо продукцію у пластикові мішки? Нижче наведемо очевидні переваги такого пакування у багатотиражному виробництві. Отже, пакування у мішки це:

 

  • еко-френдлі підхід. Ми даємо друге життя пакуванню з-під сировини, пам'ятаючи про головний принцип, що має застосовуватись до пакування кожним: “Можеш - не використовуй, мусиш - використовуй багаторазово, а після здай у переробку”.

 

  • захист продукції. У пакуванні використовується мішок товщиною майже 300 мікронів! Це справжня знахідка, адже пластик - найбільш стійкий до навколишньої середи матеріал, а при такій товщині переваги очевидні. У порявнянні з папером він здатен захистити продукцію від жиру, вологи, фарби та ін. - майже від усього, з чим може стикнутися продукція в процесі транспортування.

 

  • захист від деформування. Пластикове пакування тому й називають - гнучким, що воно не деформується у процесі транспортування.

 

  • економія Ваших коштів. Адже пакування в коробки є більш об'ємним, що значно здорожчує вартість доставки. 

 

Але звичайно нам не вистачає щільних пластикових мішків на усі відправлення. Зазвичай ми робимо відправлення у коробках лише з секції шовкодруку. Чому?

 

  • тому що завжди маємо типовий розмір. І знаємо який розмір коробки необхідний.
  • тому що зазвичай це невеличкі відправлення.

Дизайн и типы печати на пакетах

Вариант разработки дизайна нашими сотрудниками удобен и исключает надобность в дополнительной допечатной подготовке, так как изначально оригинал-макеты создаются согласно нашим технологическим требованиям по печати.

Структура компании: